تهدید جدی حماس علیه اسرائیل/ با حمله به رفح اسرای اسرائیلی قتل‌عام می‌شوند

کدخبر: ۶۴۵۲۹۳
اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس با انتشار ویدئویی تاکید کرد که اسرائیل با حمله به رفح اسیران اسرائیلی را قتل‌عام خواهد کرد.
تهدید جدی حماس علیه اسرائیل/ با حمله به رفح اسرای اسرائیلی قتل‌عام می‌شوند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، این گردان‌ها امروز سه شنبه در این ویدئو خطاب به خانواده‌های اسرای صهیونیست نوشت: «انهدام بیمارستان‌ها توسط ارتش شما و خارج‌کردن آن از مدار خدمات‌رسانی، باعث شده که اسرایتان کشته شوند. ملت ما نیز از این مسئله در عذاب‌اند. زمان رو به پایان است و دولت شما دروغ می‌گوید.»

خبر مرتبط
بمباران یک مسجد در رفح

اقتصادنیوز: همزمان با حملات شدید هوایی رژیم صهیونیستی به رفح، مبارزان مقاومت فلسطین نیز شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه را هدف حملات راکتی قرار دادند.در همین راستا، «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های القسام امروز از کشته شدن یکی از اسیران صهیونیست بر اثر حملات ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

ابوعبیده اعلام کرد به دلیل بمباران بیمارستان‌ها و نبود امکانات پزشکی، این اسیر امکان دریافت مراقبت‌های پزشکی وسیع را نداشت.

خبر مرتبط
بیانیه حماس درباره حمله اسرائیل به رفح/وضعیت انسانی غزه وخیم شد

اقتصادنیوز: جنبش حماس از آمریکا و جامعه بین‌المللی خواست بر رژیم صهیونیستی برای توقف تجاوز علیه رفح فشار بیاورند.دولت غزه اعلام کرد رژیم صهیونیستی با بستن گذرگاه رفح و خارج کردن بیمارستان‌ها از مدار خدمات رسانی، به دنبال بحرانی کردن اوضاع انسانی نوار غزه است.

همچنین یک منبع صهیونیستی امروز گفت در صورت عدم حصول پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه، ارتش برای حمله زمینی به رفح وارد مرحله دوم خواهد شد.

ارتش رژیم صهیونیستی به منظور آمادگی برای حمله زمینی به رفح هم‌اکنون کوچ اجباری مردم این منطقه را آغاز کرده است‌، جایی که هزاران آواره فلسطینی از حملات رژیم صهیونیستی به آن پناه برده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی