رئیس سیا به دیدار نتانیاهو و رئیس موساد می‌رود

کدخبر: ۶۴۵۳۴۱
اقتصادنیوز: رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) امروز برای مذاکره با بنیامین نتانیاهو و رئیس موساد به فلسطین اشغالی سفر می‌کند.
رئیس سیا به دیدار نتانیاهو و رئیس موساد می‌رود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارنوت گزارش داد که ویلیام برنز رئیس سیا در سفر امروز (چهارشنبه) خود به فلسطین اشغالی درباره توافق مبادله اسرا و آتش بس در غزه با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دیوید بارنیا رئیس موساد مذاکره خواهد کرد.

خبرگزاری سما فلسطین گزارش داد، پیش تر رسانه‌های نزدیک به دولت مصر گزارش داده بودند که تمام طرف‌های مذاکره برای آتش‌بس در غزه و آزادی اسرا با از سرگیری آن موافقت کرده‌اند.

خبر مرتبط
گالانت تهدید کرد / عملیات در غزه را تشدید می‌کنیم اگر ...

اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل با این ادعا که رژیم صهیونیستی آماده دادن امتیاز برای آزاد کردن گروگان‌هاست، تهدید کرد: اما اگر این گزینه در دسترس نباشد عملیات را عمق خواهیم بخشید. این اتفاق در سراسر نوار غزه اعم از جنوب، مرکز و شمال رخ خواهد داد.

شبکه خبری القاهره نیز گزارش داده بود که میانجیگران مصری، قطری و آمریکایی در حال مذاکره با هیات حماس‌ هستند.

جنبش حماس دوشنبه شب موافقت خود با پیشنهاد قطر و مصر درباره برقراری آتش‌بس در نوار غزه را اعلام کرد اما با وجود موافقت حماس، کابینه رژیم صهیونیستی حمله زمینی به رفح را تصویب کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی از بامداد سه‌شنبه حملات به مناطق مختلف شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه و نیز یورش زمینی به بخش فلسطینی گذرگاه رفح را آغاز کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید