احتمال اثرگذاری توبه تتلو در حکم دادگاه

کدخبر: ۶۴۵۴۸۸
اقتصادنیوز: وکیل امیر تتلو با اشاره به جلسه‌ پایانی دادگاه او گفت: آقای مقصودلو از بدو بازداشت بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.
احتمال اثرگذاری توبه تتلو در حکم دادگاه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،تابه‌حال سه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو (تتلو) برگزار شده است و به گفته وکیل تتلو، ظرف یک هفته حکم موکلش مشخص خواهد شد و تا قبل از آن نمی‌شود درباره حکم او پیش‌بینی کرد.

خبر مرتبط
جزییات دفاعیات جنجالی تتلو در آخرین جلسه دادگاه

اقتصادنیوز : آخرین جلسه دادگاه امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو توسط قاضی افشاری برگزار شد.

وکیل امیرحسین مقصودلو (تتلو) درباره زمان صدور حکم دادگاه به انصاف نیوز گفت: جلسه سوم روز گذشته، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، برگزار شد و آخرین جلسه هم بود. براساس قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه ظرف یک هفته باید تصمیمش را اتخاذ کند، مگر آنکه مورد خاصی پیش بیاید. در جلسه سوم ختم رسیدگی اعلام شده است.

خبر مرتبط
ختم رسیدگی به پرونده تتلو اعلام شد/ ادعای عجیب در جلسه آخر دادگاه/ قصدم ترویج مواد مخدر نبود

اقتصادنیوز: آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» به ریاست قاضی افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

الهام رحیمی‌فر درباره پیش‌بینی‌اش از حکم دادگاه مقصودلو گفت: تصمیم‌گیرنده نهایی مرجع قضایی است و حکم نهایی، قابل پیش‌بینی نیست.

وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه‌ تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد

وکیل امیرحسین مقصودلو در ادامه گفت که تابه‌حال دادگاه موکلش خوب پیش رفته است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که «آیا اظهار ندامت تتلو تاثیری در حکم نهایی تاثیری دارد؟»، گفت: اظهار ندامت در حکم بعضی از جرائم تاثیر دارند. او از بدو بازداشت هم بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی