پایتخت از این روز بارانی می شود

کدخبر: ۶۴۵۷۷۶
اقتصاد نیوز :کارشناس سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی رگبار و رعد و برق در مناطقی از خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز، قزوین و سمنان تهران را در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آتی بارانی اعلام کرد.
پایتخت از این روز بارانی می شود

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به پیش‌بینی وضعیت آب و هوایی روز جمعه اظهار کرد: امروز در مناطقی از خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز، قزوین و سمنان، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

وی افزود: شنبه در برخی از مناطق آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، کردستان و کرمانشاه بارش رخ می دهد. 

خبر مرتبط
فوری/ زمین لرزه در رامشیر استان خوزستان

اقتصاد نیوز : شهرستان رامشیر در استان خوزستان لحظاتی پیش با زلزله‌ای به قدرت ۳.۷ ریشتر لرزید.

 کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: روز یکشنبه گستره بارش ها در غرب و جنوب غرب، سواحل دریای خزر و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز خواهد بود.

رفیعی از تشدید بارش ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه برای همین مناطق خبر داد و گفت: گستره این بارش ها دوشنبه مناطقی از دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و سواحل دریای خزر هچنین سه شنبه بخشی هایی از شمال شرق و جنوب کشور را در بر می گیرد.

خبر مرتبط
آخرین گزارش هواشناسی /این مناطق امروز منتظر باران و وزش باد باشند

اقتصاد نیوز :سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که در پنج روز آینده گستره بارشی در اکثر استان‌های کشور رخ خواهد داد.

وی گفت: احتمال خیزش گرد و خاک در منطقه زابل وجود دارد.

 این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت آب و هوایی امروز تهران نیز گفت: بیشینه دما امروز 25 درجه بالای صفر است و از روز یکشنبه و دوشنبه هفته آتی بارش باران در پیش است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید