آخرین جزئیات از اعزام زائران حج تمتع /زمان پروازها مشخص شد

کدخبر: ۶۴۵۸۰۷
اقتصاد نیوز:سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز‌های حج تمتع از سه روز آینده در قالب ۷۵۴ سورتی پرواز از دو فرودگاه کشور آغاز می‌شود.
آخرین جزئیات از اعزام زائران حج تمتع /زمان پروازها مشخص شد

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،حسام قربانعلی سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه عملیات اعزام زائران حج تمتع از ۲۴ اردیبهشت ماه آغاز می شود  گفت: در عملیات رفت حج تمتع امسال، ۷۵۴ سورتی پرواز برنامه ریزی شده است، این تعداد پرواز از ۲۱ ایستگاه پروازی در مدت ۲۴ روز  انجام خواهد شد.

خبر مرتبط
زمان آغاز پروازهای حج تمتع 1403 مشخص شد

اقتصادنیوز: معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت از آغاز پروازهای حج تمتع از ۲۴ اردیبهشت ماه خبر داد وگفت:یکی از دغدغه‌های ما این است که حجاج زمان کمتری در عربستان باشند.

وی با بیان اینکه  برای اعزام زائران خانه خدا از تمامی ظرفیت ناوگانی خود استفاده کرده‌ایم گفت: برای عملیات حج تمتع ۹ فروند هواپیما آماده شده و در هفته اول زائران از  ایستگاه‌های پروازی فرودگاه حضرت امام( ره)، تبریز، اهواز و کرمان به فرودگاه شهر مدینه منوره اعزام خواهند شد.

قربانعلی بیان کرد: اعزام  عوامل و نیروهای عملیاتی به سرزمین وحی از فردا آغاز می شود و  زائران نیز از ۲۴ اردیبهشت آغاز می شود و تا ۲۱ خرداد ادامه خواهد داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی