پدر رضا عطاران ساواکی بود؟

کدخبر: ۶۴۵۹۰۵
اقتصادنیوز : شایعه هایی مبنی بر ساواکی بودن پدر رضا عطاران دهان به دهان چرخیده می شود که رضا عطاران جواب عجیبی به این شایعه ها داد و همه را متعجب کرد.
پدر رضا عطاران ساواکی بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، این روزها خبرهایی مبنی بر ساواکی بودن پدر مهران غفوریان بازیگر سرشناس کشورمان منتشر شده که توسط برادر این بازیگر تکذیب شد و مهدی غفوریان اظهار داشت که پدر مرحومش خسرو غفوریان، ناخدا یکم کمیسر دریایی بوده اند. در پی این اخبار ویدیویی از رضا عطاران وایرال شده که در آن اشاره به ساواکی بودن پدرش می کند.  

رضا عطاران بازیگر مشهور فیلم های طنز در نشست خبری فیلم مصادره خاطره بامزه ای درباره پدرش تعریف کرد که بی ربط به داستان این فیلم نبود، رضا عطاران با خنده گفت:

عموی من زندانی سیاسی بود، زمان قبل از انقلاب، بعد از انقلاب بابام خیلی رو این موضوع تاکید می کرد که داداشم رو فلان کردن و جای سیگارا رو ببین روی بدن و پاش و... هر کسی که می اومد می نشست خیلی کوبنده راجع به این ماجرا صحبت می کرد اما بعد از ده سال می گفت خودم ساواکیم و عموت رو لو دادم، این مدل زندگی رو دوست دارم یعنی بر اساس اتفاقاتی که در جامعه می افته، طرفدار یه چیزی میشی.

رضا عطاران بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس متولد 20 اردیبهشت 1347 در مشهد است. او دو خواهر بزرگ‌تر و یک برادر کوچکتر از خود دارد و فرزند سوم خانواده می باشد. رضا عطاران در سال 1373 با خانم فریده فرامرزی بازیگر سینما ازدواج کرده ولی تا کنون دارای فرزند نشده اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی