پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در کردستان

کدخبر: ۶۴۶۱۲۷
اقتصادنیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای ماه جاری تاکنون، سه مرکز غیرمجاز پزشکی در زمینه‌ خدمات دندان پزشکی،زیبایی، کاشت مو، ساخت و فروش عینک طبی در سنندج پلمب شده است.
پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در کردستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل مهر، اسعد فتحی پور اظهار کرد: از ابتدای ماه جاری تاکنون، سه مرکز غیر مجاز پزشکی که در زمینه‌های خدمات دندان پزشکی، زیبایی، کاشت مو و ساخت و فروش عینک طبی به صورت غیر قانونی و بدون داشتن مجوزهای لازم فعالیت داشتند با تلاش کارشناسان نظارت بر درمان در سطح شهر سنندج شناسایی و پلمب شده است.

وی با اشاره به قاطعیت دانشگاه در برخورد با مراکز غیرمجاز ارائه خدمات سلامت در استان، گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندان و جلوگیری از به مخاطره انداختن سلامت گیرندگان خدمات حوزه پزشکی توسط افراد فاقد صلاحیت از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌شود از مراجعه به مراکز فاقد پروانه خودداری نمایند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان ساخت: از مردم عزیز خواهمشندم در صورت مشاهده هرگونه دخالت غیر مجاز افراد غیرصلاحیتدار در حوزه سلامت، از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ مراتب را به دانشگاه جهت برخورد با اینگونه مراکز و جلوگیری از ادامه فعالیت آنان اعلام نمایند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی