دام کاری نیروهای حماس برای نظامیان اسرائیل/تلفات قطعی وارد شد

کدخبر: ۶۴۶۳۳۳
اقتصادنیوز: مبارزان گردان‌های قسام خانه‌ای را که از پیش بمب‌گذاری کرده بودند به روی نظامیان اسرائیلی منفجر کردند.
دام کاری نیروهای حماس برای نظامیان اسرائیل/تلفات قطعی وارد شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، گروه‌های مقاومت فلسطین به مقابله با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه ادامه می‌دهند.

خبر مرتبط
شرط آتش بس در غزه اعلام شد/ اگر حماس گروگان ها را آزاد کند، همین فردا...

اقتصادنیوز: بایدن گفت: «اگر حماس گروگان‌های (اسیران) اسرائیلی را آزاد کند توافق آتش‌بس بین اشغالگران و حماس همین فردا به دست می‌آید.»

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از عملیات ترکیبی خود علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

بر این اساس مبارزان گردان‌های قسام در اطراف موضع «المبحوح» واقع در شرق اردوگاه جبالیا، ابتدا یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دادند و پس از فرار نظامیان صهیونیست حاضر در این محل به خانه‌ای که از پیش بمب‌گذاری شده بود، این خانه را به روی آنان منفجر کردند.

خبر مرتبط
حماس بیانیه صادر کرد/ سازمان ملل از مواضع سست و ضعیف خود دست بر دارد!

اقتصادنیوز: جنبش حماس با تاکید بر اینکه آمریکا و جو بایدن مسئول اصلی تداوم و تشدید جنایات اشغالگران علیه غزه هستند، از جامعه جهانی و سازمان ملل خواست مواضع سست خود را کنار گذاشته و اقدام فوری و جدی برای توقف تجاوزات وحشیانه صهیونیست‌ها ضد مردم غزه اتخاذ کنند.

گردان‌های قسام اعلام کرد که در نتیجه این عملیات ترکیبی، شماری از این نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیدند و شمار دیگری از آنان نیز زخمی شدند.

همچنین مبارزان قسام موفق شدند گروهی از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی را که در خانه‌ای در شرق اردوگاه «جبالیا» سنگر گرفته بودند با گلوله «تی بی جی» هدف قرار بدهند و شماری از آنان را به هلاکت رسانده و شمار دیگری را نیز زخمی کنند.

نظامیان و جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در داخل موضع «المبحوح» در شرق اردوگاه جبالیا نیز از سوی گردان‌های قسام هدف حملات خمپاره‌ای قرار گرفتند.

علاوه بر این مبارزان قسام نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را که به داخل گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه نفوذ کرده‌اند در ۲ مرحله با خمپاره هدف قرار دادند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در مناطق «ام رائد» و شهرک «الشوکه» در شرق رفح هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده است.

نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی که به اطراف فردوگاه غزه در شرق شهر رفح نفوذ کرده‌اند نیز از سوی مبارزان گردان‌های قدس با موشک‌های «۱۰۷» هدف قرار گرفتند.

گردان‌های «شهداء الاقصی» نیز اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در پشت مسجد «ریاض الصالحین» واقع در شرق جبالیا در شمال نوار غزه هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی