مراسم بدرقه نخستین کاروان حج تمتع 1403

کدخبر: ۶۴۶۳۶۰
مراسم بدرقه نخستین کاروان زائران خانه خدا با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و همه دست اندرکاران عملیات حج تمتع برگزار شد.
مراسم بدرقه نخستین کاروان حج تمتع 1403

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در این مراسم کاپیتان "محمد محمدی بخش" رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: همه همکاران صنعت حمل ونقل هوایی در سراسر کشور از ماه‌ها قبل به صورت شبانه‌روزی تلاش کردند تا عملیات پروازی حج تمتع با ایمنی و امنیت کامل آغاز و زائران به وحی اعزام شوند.

خبر مرتبط
جزئیات استفاده ارز برای حج 1403 اعلام شد

اقتصادنیوز: بر اساس اعلام بانک مرکزی، استفاده حجاج از ارز مسافرتی تا سقف ۵۰۰ دلار علاوه بر ارز اختصاصی حج، مجاز است و برای حجاج حج تمتع، شرط یک بار استفاده از ارز برای سفر خارجی، بلا مانع است.

وی به اعزام ۸۷ هزار زائر خانه خدا از ۲۱ فرودگاه کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و با برنامه ‌ریزی‌های دقیق عملیات حج تمتع ۱۴۰۳ آغاز می شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن قدردانی از تلاش های شرکت فرودگاه‌ها، پلیس فرودگاه های کشور، گذرنامه، سپاه حفاظت هواپیمایی، مقامات امنیتی گمرک شهر فرودگاهی و شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و معراج و همچنین همه دست‌اندرکاران عملیات حج تمتع، افزود: مجموعه عملیات حج را یک وظیفه و تکلیف برای انجام خدمات صادقانه و بهتر می دانیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی