حاشیه جدید فدراسیون دوومیدانی/ خبری که از روی سایت حذف شد!

کدخبر: ۶۴۶۵۰۴
اقتصادنیوز: در حالی که فدراسیون دوومیدانی امروز از انتصاب پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی خبر داده بود در اقدامی عجیب پس از دقایقی این خبر را از خروجی سایت فدراسیون حذف کرد.
حاشیه جدید فدراسیون دوومیدانی/ خبری که از روی سایت حذف شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، اتفاقات اخیر فدراسیون دوومیدانی نشان می‌دهد که سرپرست جدید هم تصمیم دارد مسیر غلط و پر حاشیه گذشته را ادامه دهد. فدراسیون دوومیدانی که قرار بود با آمدن حسین مطیعی به عنوان سرپرست جدید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود و مجمع انتخاباتی آن بعد از یک سال بلاتکلفی و مدیریت با سرپرست‌های موقتی برگزار شود؛ ولی هر روز با یک حاشیه تازه رو به رو می‌شود.

خبر مرتبط
سرمربی تیم ملی دوومیدانی بانوان ایران معرفی شد

اقتصادنیوز:سرپرست فدراسیون دوومیدانی طی حکمی پدیده بلوری زاده را بعنوان سرمربی تیم ملی بانوان ایران منصوب کرد.

بعد از تخلف آشکار صورت گرفته در انتخابات کمیسیون ورزشکاران که در نهایت با اعتراض برخی از اعضای کمیسیون و ورود وزارت ورزش و جوانان مجددا تکرار شد، این بار نوبت به انتصاب‌های عجیب رسیده است.

امروز (دوشنبه) سایت رسمی فدارسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد: حسین مطیعی در حکمی پدیده بلوری زاده را به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی بانوان ایران منصوب کرده است. البته این خبر بعد از دقایقی آنهم به دلیل واکنش‌های منفی که به همراه داشت از خروجی سایت و کانال تلگرامی این فدراسیون حذف شد.

جدیدترین اقدام فدارسیون دوومیدانی در نوع خود عجیب است چرا که بلوری زاده در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران فعالیت دارد و به زودی هم همراه این تیم به مسابقات در فیلیپین اعزام خواهد شد.

پیش از بلوری زاده، سپیده توکلی از قهرمانان به نام این رشته هدایت تیم ملی دوومیدانی بانوان را به عنوان سرمربی به عهده داشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی