درگیری نیروهای حماس با نظامیان اسرائیل/چند سرباز اسرائیلی کشته شدند؟

کدخبر: ۶۴۶۷۸۷
اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس مواضع، تجهیزات و نیروهای ارتش اسرائیل را هدف حملات خود قرار داد.
درگیری نیروهای حماس با نظامیان اسرائیل/چند سرباز اسرائیلی کشته شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، این گردان‌ها امروز سه شنبه پایگاه توپخانه «هویتزر» در شمال شرقی نوار غزه را با خمپاره‌های کالیبر سنگین بمباران کرد.

خبر مرتبط
روند افزایش زخمی های صهیونیست پس از حمله حماس در گذرگاه رفح

اقتصادنیوز: رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن ۱۰ سرباز در حمله حماس به منطقه گذرگاه رفح اذعان کرد.به گزارش الجزیره، یک نظامی صهیونیستی به دست تک‌تیرانداز القسام در شرق شهر جبالیا در شمال نوار غزه به هلاکت رسید.

در جریان عملیات پیچیده و موفق القسام در شرق شهر جبالیا، یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی با خمپاره یاسین ۱۰۵ هدف قرار گرفت و تعدادی از نیروهای صهیونیستی کشته و زخمی شدند.

خبر مرتبط
مقام آمریکایی: حماس در غزه باقی می‌ماند

یک مقام آمریکایی گفته است که حماس پس از پایان جنگ به نوعی در غزه باقی خواهد ماند.گردان‌های القسام در ادامه این حملات در شرق جبالیا، هفت نظامی دشمن را که در پشت تانک در حرکت بودند، از فاصله صفر هدف قرار داد و از پای درآورد.

نیروهای القسام خودروهای در حال نفوذ دشمن به شرق شهر جبالیا را با خمپاره بمباران کردند.

همچنین گردان‌های القسام یک بولدوزر نظامی D۹ را با راکت‌های یاسین ۱۰۵ در مجاورت مسجد هارون در شرق رفح هدف قرار داد که به آتش گرفت.

این گردان‌ها با انهدام دو نفربر و یک تانک ارتش اشغالگر با بمب شواظ و راکت‌های یاسین ۱۰۵ در محله السلام شرق رفح و نیز با منفجر کردن خانه‌ بمب‌گذاری شده‌ای در شرق رفح بر سر یک گروه نظامی صهیونیستی تلفاتی را به دشمن تحمیل کردند.

گردان‌های القسام با منفجر کردن ورودی یک تونل نزدیک ایستگاه قدس شرق رفح، چند نیروی نظامی صهیونیستی را به هلاکت رسانده و چند تن دیگر را زخمی کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه