حماس تنها راه اسرائیل برای آزادی اسرا را اعلام کرد

کدخبر: ۶۴۶۸۰۱
اقتصادنیوز: یکی از رهبران جنبش حماس گفت که اسرای اسرائیلی همچنان نزد مقاومت باقی خواهند ماند و هرگز تا زمانیکه اسرائیل به شروط مقاومت پایبند نباشد، آزاد نخواهند شد.
حماس تنها راه اسرائیل برای آزادی اسرا را اعلام کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «سامی ابوزهری» از رهبران جنبش حماس امروز در کنفرانس خبری با تعدادی از رهبران گروه‌های فلسطین در تونس گفت تا زمانی که رژیم صهیونیستی به برقراری آتش‌بس در نوار غزه پایبند نباشد، هر گونه توافقی با این رژیم معنا ندارد.

خبر مرتبط
درگیری نیروهای حماس با نظامیان اسرائیل/چند سرباز اسرائیلی کشته شدند؟

اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس مواضع، تجهیزات و نیروهای ارتش اسرائیل را هدف حملات خود قرار داد.

وی افزود: تا زمانی که رژیم اشغالگر حاضر به توقف تجاوزات علیه ملت فلسطین نیست، اصلا برای چه باید پشت میز مذاکرات بنشینیم و توافقنامه امضا کنیم؟

ابوزهری تصریح کرد: اسرای رژیم اشغالگر همچنان نزد مقاومت باقی خواهند ماند و هرگز تا زمانیکه این رژیم به شروط مقاومت پایبند نباشد، آزاد نخواهند شد. از جمله این شروط نیز توقف تجاوزات علیه نوار غزه و آزادی اسرای فلسطینی مطابق با استانداردهایی است که ما مشخص می‌کنیم.

این رهبر حماس گفت: رژیم اشغالگر در برابر دستیابی به هر گونه توافقی کارشکنی می‌کند و همه جهانیان دیدند که مقاومت چگونه طرح پیشنهادی میانجی‌گران را پذیرفت، حال آنکه رژیم اشغالگر آن را رد کرد و با حمله به شهر رفح اوضاع را ملتهب کرد.

وی تأکید کرد که حمله به رفح هرگز گروه‌های فلسطینی را وادار به تسلیم نخواهد کرد و دولت آمریکا نیز بایستی در مواضع خود تجدیدنظر کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی