تعداد فوتی های سیلاب مشهد افزایش یافت

کدخبر: ۶۴۷۰۶۱
اقتصادنیوز: تا کنون گزارش مفقود شدن ۱۲ نفر در استان بر اثر بارندگی و سیلاب دریافت شده است
تعداد فوتی های سیلاب مشهد افزایش یافت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: شمار جان باختگان بر اثر وقوع سیلاب در شهر مشهد به چهار نفر رسید.

محسن ذاکریان چهارشنبه شب افزود: براین اساس طبق آخرین اخبار دریافتی ۲ نفر در میدان انقلاب و ۲ نفر دیگر نیز در خیابان های نزدیک بلوار سیدی مشهد بر اثر گرفتار شدن در سیلاب جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: همچنین از ظهر امروز تا کنون گزارش مفقود شدن ۱۲ نفر در استان بر اثر بارندگی و سیلاب دریافت شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی افزود: طبق گزارشات دریافتی سه نفر در روستای میرآباد نیشابور، سه نفر در روستای کوکیان در نزدیکی سد طرق مشهد، سه نفر در روستای سرمایه ملک آباد در مشهد و سه نفر در منطقه احمد آباد شهرستان فریمان مفقود شده‌اند.

وی با اشاره به تخلیه آب ۵۰ منزل در شهرستان های درگیر سیلاب استان، بیان کرد: ۲۲ تیم به استعداد ۷۴ نفر در حال امدادرسانی به حادثه دیدگان سیلاب هستند.

ذاکریان گفت: هفت تیم هلال‌احمر نیز در حال تخلیه آب در میدان انقلاب مشهد هستند.

وی تاکید کرد: امدادرسانی به مردم و افراد درگیر سیلاب همچنان در حال انجام است.

بر اساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی از عصر دیروز، سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی در استان فعال شده است، این سامانه تا اوایل هفته آینده بارش های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه، بارش تگرگ توام با وزش باد شدید و آبگرفتگی، رواناب و سیلاب را در پی دارد.

هواشناسی خراسان رضوی همچنین نسبت به بارش تگرگ، کاهش نسبی دما و امکان اختلال در سیستم حمل و نقل استان در این فاصله زمانی هشدار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی