آب این مناطق امشب قطع می‌شود

کدخبر: ۶۴۷۰۶۹
مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد بیان کرد: از شهروندان تقاضا می شود ذخایر آب مخازن موجود در منازل خود را مدیریت کرده و برای مصارف ضروری استفاده نمایند.
آب این مناطق امشب قطع می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد گفت: خط اصلی انتقال آب شرب شهر بروجرد به دلیل تعمیرات در محدوده تپه چغا امشب چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه قطع می شود.

امین بهنیا چهارشنبه شب افزود: این مناطق شامل روستای فیال، خیابان تختی، مدرس، قلعه شمسی، گلدشت (قلعه حاج عبداله)، روستای شیخ میری سادات، خیابان ۴۵ متری شهرداری، نیروگاه، خیابان یادبود، خیابان سیدمصطفی، بلوار بهشت، خیابان امیر کبیر، خیابان فاطمی، منطقه محمودآباد، میدان نواب، شهرک امام(ره)، بلوار گلستان، قلعه حاتم و شهرک غرب به مدت مناطق یادشده به دلیل طولانی بودن مسیر تعمیرات از ساعت ۲۲ امشب تا چهار بامداد، قطع خواهد شد.

وی افزود: این خط لوله به دلیل قدمت ۴۰ ساله همواره دچار شکستگی می شد که این مشکلات برطرف می شوند.

مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد بیان کرد: آب شرب این مناطق به مدت ۶ ساعت قطع می شود و جهت رفاه حال همشهریان شرکت آبفای بروجرد تعمیرات لوله آب را به ساعات پایانی شب موکول کرده است.

بهنیا ادامه داد: از شهروندان تقاضا می شود ذخایر آب مخازن موجود در منازل خود را مدیریت کرده و برای مصارف ضروری استفاده نمایند.

مجموع مشترکان زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب این شهرستان ۱۴۵ هزار مشترک شهری و روستایی است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی