پیکر هشتمین قربانی سیل مشهد پیدا شد+جزئیات

کدخبر: ۶۴۷۲۹۶
اقتصادنیوز: بخشدار احمدآباد مشهد گفت: پیکر پیرمرد ۷۰ ساله اهل روستای سرغایه که گرفتار سیلاب شده بود، در حوالی روستای حسن آباد از میان گل و لای بیرون کشیده شد.
پیکر هشتمین قربانی سیل مشهد پیدا شد+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید بی کی اظهار کرد: پیکر پیرمرد ۷۰ ساله اهل روستای سرغایه که دیروز گرفتار سیلاب شده بود، روز پنج شنبه در حوالی روستای حسن آباد توسط گروه‌های مردمی و با همکاری هلال احمر از میان گل و لای بیرون کشیده شد.

بخشدار احمدآباد مشهد بیان کرد: روستاهای محور حسن آباد به سرغایه و مسیر ارتباطی روستای سلطان آباد و راه‌های ارتباطی روستاهای رباط سفید، پیوه ژن و بالندر بواسطه سیلاب دیروز آسیب دیده‌اند اما بخش کشاورزی و قنوات و تعدادی منزل باغی متحمل بیشترین خسارت شده است.

وی گفت: به دلیل آب گرفتگی زیر گذر ریلی، راه ارتباطی روستای سلطان آباد مسدود شده است و شب گذشته به حدود ۳۰۰ نفر از اهالی منطقه در یکی دیگر از روستاها اسکان داده شد.

بی کی گفت: قطع برق چاه آب شهر ملک آباد برطرف شده و شکستگی خط انتقال آب به پنج روستای محور حسن آباد نیز در حال ترمیم است و فعلاً مخازن روستاها با تانکر پر می‌شود لذا کمبود آبی در روستاهای یاد شده وجود ندارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی