تیراندازی در نزدیکی سفارت اسرائیل در این کشور

کدخبر: ۶۴۷۳۱۴
اقتصادنیوز: رسانه‌های سوئدی از وقوع تیراندازی در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی در پایتخت این کشور و دستگیر کردن چند مظنون در ارتباط با این تیراندازی خبر دادند.
تیراندازی در نزدیکی سفارت اسرائیل در این کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، این رسانه‌ها نوشتند پلیس سوئد مشغول تحقیقات درباره گزارش‌ها درخصوص وقوع تیراندازی در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی در شهر استکهلم در بامداد امروز جمعه بوده و دسترسی به این سفارتخانه و مناطق مجاور آن را با کشیدن یک نوار امنیتی به منظور اجرای تحقیقات مسدود کرده است.

به گزارش پایگاه «عرب نیوز»، مقام‌های سوئد هنوز صحبتی از انگیزه وقوع این تیراندازی نکرده‌اند و گزارشی نیز از وقوع جراحات در نتیجه آن مخابره نشده است.

به نوشته این رسانه‌ها این تیراندازی و تحقیقات درباره آن منجر به افزایش سطح تدابیر امنیتی و اختلال در فعالیت اصناف و حمل‌ونقل در آن منطقه شده است.

«پر فالستروم»، مقام مسئول پلیس سوئد به روزنامه «اکسپرسن» اظهار کرد یک گشت متعلق به پلیس ابتدا در بامداد جمعه شنیدن صدای شلیک گلوله را گزارش داد و منطقه نزدیک به سفارت کمی بعد از ساعت ۲ بامداد به وقت محلی با یک نوار امنیتی مسدود شد. پلیس سوئد در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی وقوع تیراندازی در این منطقه را تایید کرد اما صحبتی از اینکه هدف این تیراندازی، سفارت رژیم صهیونیستی بوده نکرده و مامورانی را در محل این سفارتخانه مستقر کرده است.

فالستروم گفت تحقیقات مقدماتی درباره وقوع یک «جنایت مسلحانه جدی» به اجرا در آمده و چند نفر تا کنون بازداشت شده‌اند اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی