هاشم صفی‌الدن: غزه هیچ یار و یاوری ندارد

کدخبر: ۶۴۷۳۴۷
اقتصادنیوز: رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان تاکید کرد مقاومت در مرزهای جنوبی ثابت کرد که گزینه‌های زیادی برای رویارویی با دشمن صهیونیستی دارد.
هاشم صفی‌الدن: غزه هیچ یار و یاوری ندارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هاشم صفی‌الدین، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان گفت: ما شهدایی را تقدیم کرده و به غزه که هیچ یار و یاوری جز اعضای مقاومت در منطقه ندارد، کمک کردیم. مقاومت در مرزهای جنوبی ثابت کرد گزینه‌های زیادی برای رویارویی با دشمن در اختیار دارد که عملیات سرنگونی بالون رژیم اشغالگر آخرین آن نیست. گزینه‌های ما متعدد و ضامن موفقیت ما و فرسوده کردن قدرت دشمن است. اگر دشمن بخواهد به این جنگ ادامه بدهد ما آماده استفاده از سلاحی جدید هستیم که احتمالا از آن در میدان جنگ استفاده کنیم.

طبق گزارش النشره، صفی‌الدین گفت: آشفتگی و سردرگمی امروز دشمن صهیونیستی نشان دهنده شکننده بودن آن است؛ چرا که جنگ ما جنگ اراده و عزم و تصمیم گیری است. از هفت ماه پیش دشمن اسرائیلی به هیچ دستاوردی در میدان دست نیافته است و این دلیل دیگری بر شکننده بودن این رژیم از نظر سیاسی است.

هاشم صفی‌الدین گفت: مرحله کنونی مرحله تغییرات بزرگ است. آنچه در غزه و در مرزها و منطقه رخ می‌دهد نشان دهنده این تغییرات است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی