حجازی: چرا فقط برای استقلال پای شرافت در میان است؟!

کدخبر: ۶۴۷۵۹۸
اقتصادنیوز: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت، وقتی صحبت از شرافت تیم‌هایی که برابر استقلال بازی دارند می‌شود، یعنی نمی‌خواهند این تیم قهرمان شود.
حجازی: چرا فقط برای استقلال پای شرافت در میان است؟!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، آتیلا حجازی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی با نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر، اظهار داشت: بازیکنان از روحیه بسیار خوبی برخوردار هستند و بدون حاشیه تمام فکر و ذکرشان به تمرین‌ است. ارتباط خوبی بین سرپرست، هیئت مدیره و بازیکنان و کادر فنی وجود دارد و همه دور از حاشیه کارمان را انجام می‌دهیم. هدف مجموعه، موفقیت استقلال است و فرقی نمی‌کند در چه پست و مقامی هستیم و توجهی به حاشیه‌ها نداریم.

وی در مورد حواشی گل استقلال به فولاد خوزستان در هفته گذشته تصریح کرد: این همه درباره بحث کرنر استقلال و اشتباه داوری صحبت کردند. ارکان فولاد خوزستان درباره این کرنر صحبت کردند و سپس گفتند منظورمان صحنه دیگری بوده است. احمد آل‌نعمه اسم حمید بوحمدان را آورد و گفت از او سؤال کردم و گفت کرنر بوده است. اینها مسائل پیش پا افتاده فوتبال است و نباید به آن پرداخته شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه سرمربیان تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و پیکان صحبت از بازی شرافتمندانه در دیدار با استقلال کرده‌اند، گفت: مگر تا الان شرافت وجود نداشته است؟ مربیان تیم‌هایی که مقابل‌شان بازی داریم صحبت از شرافت کرده‌اند، اما چرا وقتی برابر پرسپولیس بازی داشتند، صحبت از شرافت نکردند؟ شرافت چیزی ذاتی است و لزومی ندارد در رسانه‌ها صحبت شود و غیر از این هم نباید باشد. چرا کسی از سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان، سعید دقیقی سرمربی شمس آذر یا محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان درباره شرافت در بازی با پرسپولیس سؤال نمی‌پرسد؟ چرا فقط برای استقلال این مسائل پررنگ می‌شود؟

حجازی در پایان گفت: ذات فوتبال بازی باشرافت است، ولی چرا در این سه هفته صحبت از شرافت شده است؟ وقتی صحبت‌های مربیان درباره شرافت پخش می‌شود نشان می‌دهد همه دنبال این هستند که استقلال قهرمان نشود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی