103 زندانی این استان به مناسبت دهه کرامت آزاد می‌شوند + جزئیات

کدخبر: ۶۴۸۱۹۸
اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری استان سمنان از آزادی ۱۰۳ زندانی به مناسبت دهه کرامت در استان خبر داد و گفت: هدف از این اقدام حمایت از کانون خانواده و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.
103 زندانی این استان به مناسبت دهه کرامت آزاد می‌شوند + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد صادق اکبری عصر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی دادگستری استان سمنان ضمن ابراز تأسف از سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیأت همراه و عرض تسلیت نسبت به جان باختن ایشان بابیان اینکه دهه کرامت فرصتی برای تکریم مددجویان و رسیدگی به کار مردم است، ابراز کرد: امور زندانیان استان نیز طی این دهه مورد رصد و بررسی قرار گرفت.

وی ضمن بیان اینکه ۱۰۳ زندانی استان سمنان دهه کرامت از زندان آزاد شده و به کانون گرم خانواده بازگشتند، افزود: این زندانیان از ارفاق‌های قانونی دارای شرایط بهره مند شدند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان ضمن بیان اینکه از نزدیک وضعیت زندانیان رصد و پیگیری شده است، ابراز کرد: در بازدیدها با سعه صدر درخواست زندانیان بررسی و واجدان شرایط در اولویت قرار گرفتند.

اکبری با بیان اینکه تکریم از خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار است، تصریح کرد: از سویی کاهش جمعیت کیفری بر مبنای سند تحول و تعالی قوه قضائیه نیز دنبال می‌شود لذا افراد حائز شرایط از ارفاق‌های بهره مند شدند.

وی ضمن بیان اینکه تمام شاخص‌ها برای استفاده زندانیان از ارفاق‌های قانونی بررسی می‌شود، افزود: نتیجه این بررسی‌ها آزادی این زندانیان از بند و بازگشت به خانواده بوده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی