دست رد پرس بر سینه مکرون/ رئال مادرید سد امباپه در المپیک 2024

کدخبر: ۶۴۸۶۶۱
اقتصادنیوز: رئیس جمهور فرانسه بار دیگر تلاش کرد تا مجوز حضور امباپه در المپیک 2024 را از رئیس باشگاه رئال مادرید بگیرد، اما این بار ناکام بود.
دست رد پرس بر سینه مکرون/ رئال مادرید سد امباپه در المپیک 2024

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، کیلیان امباپه در پایان ماه ژوئن به طور رسمی از پاری‌سن‌ژرمن جدا می‌شود و مقصد بعدی او رئال مادرید خواهد بود. در هفته‌های اخیر گزارش‌هایی منتشر شده که امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه می‌خواهد او و چند ستاره دیگر تیم ملی فرانسه، تیم زیر 23 ساله فرانسه را در باز‌های المپیک 2024 پاریس همراهی کنند. برای این کار آنها باید مجوز این کار را از باشگاه بعدی امباپه یعنی رئال مادرید بگیرند، اما فلورنتینو پرس مخالف حضور او در این بازی‌ها است.

روزنامه «اکیپ» فرانسه خبر داد؛ امانوئل مکرون و فلورنتینو پرس روز گذشته (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم صد‌وبیستمین سالگرد تأسیس فیفا که در شهر پاریس برگزار شد، ملاقاتی رودررو با هم داشتند. رئیس جمهور فرانسه سعی کرد بار دیگر رئیس باشگاه رئال مادرید را متقاعد کند تا با حضور امباپه در بازی‌های المپیک موافقت کند، اما فلورنتینو پرس نظرش را تغییر نداد و بار دیگر مخالفتش را با این موضوع اعلام کرد.

رادیو «کادنا کوپه» اسپانیا هم خبر داد که کیلیان امباپه 25 ساله در المپیک 2024 بازی نخواهد کرد و پس از گذراندن تعطیلات تابستانی در ماه آگوست به رئال مادرید ملحق می‌شود و تمریناتش با این تیم را شروع خواهد کرد.

ستاره فرانسوی که پیش از این در تابستان‌‌های 2022 و 2023 به ترتیب پیشنهادهای رئال مادرید به ارزش 200 میلیون یورو و 120 میلیون یورو را رده کرده بود، تاکنون در 307 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 256 گل و 108 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی