هراس ترامپ از این فیلم جنجالی/ پخش متوقف می‌شود؟

کدخبر: ۶۴۹۱۶۷
اقتصادنیوز: وکلای دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا با ارسال نامه توقیف و انصراف به تهیه‌کنندگان فیلم «کارآموز» ساخته علی عباسی در تلاش برای جلوگیری از اکران این فیلم در ایالات متحده هستند.
هراس ترامپ از این فیلم جنجالی/ پخش متوقف می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایسنا، وکلای دونالد ترامپ در تلاش هستند تا با تهدید سازندگان فیلم «کاراموز» با نامه توقف و انصراف از فروش فیلم برای اکران در آمریکا جلوگیری کنند.

این اقدام حقوقی تیم حقوقی ترامپ به دنبال اولین نمایش جهانی فیلم «کاراموز» ساخته علی عباسی در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن است.

فیلم «کارآموز» که در آن «سباستین استن» در نقش ترامپ بازی می‌کند در حالی در کن رونمایی شده که پیش از آغاز نمایش با پیامی مبنی بر سلب مسئولیت و تخیلی بودن وقایع همراه می‌شود. این فیلم نگاهی به زندگی و حرفه دونالد ترامپ می اندازد که به عنوان یک تاجر املاک در نیویورک در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ کار می کرد و از سوی وکیلش حمایت می شد.

خبر مرتبط
آخرین جزئیات درباره تماس ترامپ و بایدن/ کرملین واکنش نشان داد

اقتصادنیوز: سخنگوی کاخ کرملین امروز (پنجشنبه) در نشستی مطبوعاتی گفت که مقامات روسیه هیچ تماسی با ترامپ ندارند. وی همچنین اقدام نروژ برای محدود کردن گردشگران روسی را محکوم کرد.

در این فیلم «جرمی استرانگ» در نقش وکیل ترامپ و «روی کوهن» و «ماریا باکالووا» در نقش ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ نقش آفرینی می‌کنند.

«کارآموز» چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفته و برخی منتقدان آن را فیلمی بسیار بد با ارائه اطلاعاتی تکراری درباره دونالد ترامپ توصیف کردند، هر چند از بازیگران این فیلم تمجید کردند.

خبر مرتبط
کمپین ترامپ پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرد

اقتصادنیوز: کمپین ترامپ، با افزودن گزینه ارز دیجیتال، پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرده است. این در حالی است که در زمانی که ترامپ در قدرت بود، نسبت به ارزهای دیجیتال تردید داشت.

هالیوود ریپورتر گزارش داده با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، کارزار انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از ارائه تصویری بد از این نامزد انتخاباتی در پی عدم اکران فیلم «کارآموز» در آمریکا هستند. در بخش‌هایی از این فیلم ترامپ به عنوان یک متجاوز جنسی به تصویر کشیده می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی