مرگ تلخ پسر 2 ساله در تشت آب حمام در غیبت مادر

کدخبر: ۶۴۹۳۳۵
صبح جمعه اعضای یک خانواده، پسر بچه 2 ساله‌ای را به یکی از بیمارستان‌های شهر مشهد برده و کادر پزشکی پس از معاینه کودک مرگ وی را تأیید کردند.
مرگ تلخ پسر 2 ساله در تشت آب حمام در غیبت مادر

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه ایران نوشت: با توجه به مشکوک بودن علت مرگ موضوع به پلیس و همچنین بازپرس ویژه جنایی دادسرای عمومی‌و انقلاب ناحیه ۲ مشهد اعلام شد.

باحضور بازپرس جنایی در بیمارستان، خانواده کودک اظهار داشتند فرزندشان در تشت آب حمام افتاده است که تیم جنایی به محل حادثه رفتند. براساس اظهارات خانواده مادر صبح برای انجام کاری از خانه بیرون رفته بوده و دختر ده ساله و پسر دوساله‌اش را که خواب بوده‌اند در خانه تنها گذاشته بود. اما پس از رفتن مادر پسر بچه از خواب بیدار شده و از آنجا که به دلیل مشکلات حرکتی هنوز چهاردست و پا می‌رفته به سمت حمام رفته و ناگهان با سر به داخل یک تشت پرآب که وسط حمام بوده افتاده است اما نتوانسته خود را بیرون بکشد. خواهر ده‌ساله‌اش ناگهان متوجه شده برادرش در اتاق نیست و او را در حمام پیدا کرد. دخترک بلافاصله برادرش را بیرون کشید و با سروصدا از همسایه‌ها کمک خواست اما بعد از رساندن وی به بیمارستان مرگ کودک تأیید شد.

بدین ترتیب در بازرسی از محل حادثه اظهارات خانواده تأیید و پیکر کودک برای مشخص شدن علت دقیق مرگ به پزشکی‌قانونی منتقل شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی