روز شهادت رئیس جمهور در تقویم ثبت می شود

کدخبر: ۶۴۹۸۹۱
اقتصادنیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعیین سه عنوان پیشنهادی «خدمت صادقانه»، «خدمت باکرامت» و «خدمت مجاهدانه» را برای نامگذاری روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان او در تقویم رسمی کشور خبر داد.
روز شهادت رئیس جمهور در تقویم ثبت می شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  محمدمهدی اسماعیلی روز سه‌شنبه - ۸ خرداد - در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست شورای پاسداشت زبان فارسی در پاسخ به سوالی اظهار داشت: درباره عنوان روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان او با دوستانمان هم در صدا و سیما و هم مجموعه‌های اپراتور تلفن‌های همراه صحبت کردم که به صورت پیامکی به اکثر دارندگان گوشی‌های همراه زیرنویس منتقل شود تا یک پویش همگانی ایجاد شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: این روز را تصویب کردیم اما عناوین آن را که سه پیشنهاد در جلسه بود به نظرخواهی مردم گذاشتیم، یک گزینه باز هم گذاشتیم که هر کسی پیشنهاد جدیدی دارد به ما ارائه کند. امیدوارم با همکاری و مشارکت مردم یک نام مناسب در بزرگداشت دولتمردان خدمتگزار شهید اتفاق بیفتد.

خبر مرتبط
«پاستور» به شهید ابراهیم رئیسی تغییر نام داد+جزئیات

اقتصادنیوز :نام گذاری معابری به نام شهید ابراهیم رئیسی و حسین امیرعبداللهیان در صحن شوراب شهر به تصویب رسید.

اسماعیلی سه عنوان پیشنهادی را شامل روز «خدمت صادقانه»، «خدمت باکرامت» و «خدمت مجاهدانه» برشمرد و گفت: یکی از این پیشنهادها و یا گزینه جدید انتخاب می‌شود.

خبر مرتبط
فوری/ بیت شهید ابراهیم رئیسی اطلاعیه داد+جزئیات

اقتصادنیوز: بیت شهید ابراهیم رئیسی با صدور پیامی از رهبر انقلاب و ملت ایران قدردانی کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی