جنایت مرگبار برای اختلافات خانوادگی+ جزئیات

کدخبر: ۶۴۹۹۵۰
اقتصادنیوز: اوایل فروردین‌ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش کردند.
جنایت مرگبار برای اختلافات خانوادگی+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد مرد جوان افغانستانی مواجه شدند که براثر یک درگیری با ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که 2 فرد غریبه به مقتول در خیابان حمله کردند.

بدین ترتیب کارآگاهان جنایی راهی خیابان موردنظر شدند و در نخستین گام دوربین‌های مداربسته را هدف بازبینی قرار دادند که مشخص شد، 2 مرد جوان با انگیزه نامعلوم به صورت ناگهانی به مقتول حمله کرده و وی را با ضربات چاقو از پای در آوردند.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، اقدامات اطلاعاتی آغاز و در این شاخه از تحقیقات مشخص شد که مقتول با 2 برادر جوان افغانستانی اختلافات عمیق خانوادگی داشته و از سوی آنها بارها به قتل تهدید شده  بود.

تیم جنایی در گام بعدی متوجه شدند این جنایت توسط 2 برادر رخ داده و متهمان قصد دارند تا خیلی زود کشور را به مقصد افغانستان ترک کنند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از دریافت این اطلاعات مهم، مخفیگاه 2 برادر جنایتکار را شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی متهمان را طی یک عملیات منسجم بازداشت کردند.

متهمان خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفتند و در همان بازجویی‌های اولیه به قتل مرد جوان با انگیزه اختلافات عمیق خانوادگی اعتراف کردند.

2 مرد جنایتکار برای روشن شدن زویای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی