اعتبارنامه مالک شریعتی جنجال به پا کرد

کدخبر: ۶۵۰۲۹۱
اقتصادنیوز: در جلسه علنی امروز سخنگوی شعبه ۶ مجلس، گزارش این شعبه درباره اعتبارنامه منتخبان تهران را قرائت کرد.
اعتبارنامه مالک شریعتی جنجال به پا کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، کمال حسین‌پور سخنگوی شعبه ۶ مجلس در جلسه علنی امروز بعد از قرائت گزارش شعبه مربوط به اعتبارنامه ۳۰ منتخب تهران گفت: لازم به ذکر است علی رغم اعتراض به اعتبارنامه مالک شریعتی، موارد مورد اعتراض از شورای نگهبان استعلام شد که با توجه به اعلام نظر شورای نگهبان مبنی بر رسیدگی به موضوع مورد اعتراض و حادث نشدن بعد از موارد اعلام اعتبارنامه تایید شد.

در این هنگام مالک شریعتی در مقابل تریبون مجلس با صدای بلند از رییس مجلس خواست که حتی اگر شورای نگهبان اعتبارنامه من را تایید کرده، باز هم رسیدگی کنید.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس در واکنش گفت: این موارد را باید رییس شعبه اعلام کند اگر قبلا موضوع در شورای نگهبان رسیدگی شده، دوباره نمی تواند اینجا مورد رسیدگی قرار گیرید.

رئیس مجلس ادامه داد: دوستان شعبه به ما گفتند اینها را از شورای نگهبان استعلام کرده و رسیدگی شده لذا ملاک گزارش شعبه است که رییس شورا امضا کرده است. اگر اعتراضی در شعبه شده و شورای نگهبان هم آن را قبلا برررسی و تایید نکرده، باید گزارش آن را  بدهد. من نمی توانم به گزارش دیگری غیر از شعبه استناد کنم و ملاک من  گزارش شعبه با امضای رییس شعبه است.

سپس قالیباف تصویب اعتبارنامه‌های شعبه ششم را اعلام کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی