تصادف زنجیره ای در این آزادراه ترافیک سنگین ایجاد کرد

کدخبر: ۶۵۰۳۹۵
اقتصادنیوز :رئیس پلیس راه شرق استان تهران از تصادف زنجیره ای چهار خودرو در آزادراه تهران-پردیس خبر داد و گفت: ترافیک در این محور سنگین است.
تصادف زنجیره ای در این آزادراه ترافیک سنگین ایجاد کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ ایرج کهریزی از وقوع تصادف زنجیره‌ای چهار خودرو در آزادراه تهران- پردیس خبر داد و افزود: این تصادف سبب ایجاد ترافیک سنگین در ورودی‌های پایتخت شده است و تخلیه بار ترافیکی اتوبان تهران - پردیس به جاده قدیم باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین در جاده قدیم جاجرود نیز شده است.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران نیز گفت: تردد در دیگر محورهای شرق استان تهران عادی و روان است، البته در برخی مقاطع محور فیروزکوه مانند گیلاوند و مهرآباد به صورت مقطعی شاهد ترافیک سنگین هستیم.

خبر مرتبط
افزایش تعداد مصدومان حادثه ریزش معدن کرمان

اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان گفت: در ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای بی بی حیات در شهرستان کرمان، یک نفر کشته شد و ۵ نفر مصدوم شدند.

خبر مرتبط
اظهار نظر جدید علم‌الهدی درباره علت حادثه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور

اقتصادنیوز : نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: کارشناسان عوامل مختلف سقوط بالگرد رییس جمهور شهید را پیگیری و بررسی کردند و تا کنون هیچ عاملی برای سقوط شناسایی نشده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی