پاسخ قالیباف به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا+جزئیات

کدخبر: ۶۵۰۷۳۷
اقتصادنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی به توییت رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به پیام رهبر انقلاب به دانشجویان آمریکایی پاسخ داد.
پاسخ  قالیباف به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی روز پنجشنبه ۱۰ خرداد در نامه‌ای خطاب به دانشجویان باوجدان حامی مردم فلسطین در دانشگاه‌های آمریکا، ضمن ابراز همدلی و همبستگی با اعتراضات ضدصهیونیستی این دانشجویان، آنان را بخشی از جبهه مقاومت دانستند و با اشاره به تغییر وضعیت و سرنوشت منطقه حساس غرب آسیا، بر ورق خوردن تاریخ جهان تأکید کردند.

بعد از انتشار  نامه مقام معظم رهبری  به دانشجویان آمریکایی، مایک جانسون رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا ضمن بازنشر متن پیام رهبر انقلاب اسلامی در صفحه شخصی خود در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «اگر آیت الله را راضی کرده‌اید، حمایت آمریکا را از دست داده‌اید.»

در واکنش به  توییت رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی به زبان انگلیسی در صفحه شخصی خود در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «آیا زنده‌زنده سوزاندن کودکان در چادرها حمایت و تایید آمریکا را جلب می‌کند؟ دانشجویان در سمت درست تاریخ هستند و حامیان نسل‌کشی نگرانند.»

پاسخ قالیباف به یک مقام آمریکایی

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی