اسرائیل نقره داغ شد/ حملات سنگین حزب الله به قلب کریات شمونه

کدخبر: ۶۵۱۱۵۷
اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی گسترده در شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه در شمال سرزمین های اشغالی فسلطین بر اثر حملات موشکی حزب الله لبنان خبر دادند.
اسرائیل نقره داغ شد/ حملات سنگین حزب الله به قلب کریات شمونه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه یدیعوت آحارنوت با اشاره به اصابت موشک و پهپاد به مزارع مناطق صهیونیست نشین مرگلیوت و کریات شمونه اضافه کرد: ده‌ها تیم آتش نشان و اطفای حریق از ۶ ساعت قبل در تلاش برای خاموش کردن شعله های آتش ناشی از حملات موشکی حزب الله هستند.

این روزنامه صهیونیستی اضافه کرد که ساکنان باقی مانده در شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه در شمال سرزمین های اشغالی تخلیله شدند و در حال حاضر تمرکز بر خاموش کردن آتش است.

خبر مرتبط
فوری/ شهادت مستشار نظامی ایران در سوریه+ عکس

اقتصادنیوز: طی حمله شب گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حلب، سعید آبیار از مستشاران سپاه پاسداران در سوریه به شهادت رسید.

حزب الله لبنان امروز اعلام کرد که با ده ها فروند موشک و پهپاد محل تجمع و تردد نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق صهیونیست نشین جلیل علیا و کریات شمونه در شمال سرزمین های اشغالی در نزدیکی مرز لبنان را هدف قرار داده است.

روز گذشته نیز حزب الله لبنان اعلام کرده بود که شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی را با ده ها راکت کاتیوشا هدف حمله قرار داده است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی