آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان+جزییات

کدخبر: ۶۵۱۶۵۲
اقتصادنیوز: مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان برای متقاضیانی که در نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ شرکت کردند، فردا پایان می یابد.
 آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان+جزییات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متقاضیان دانشگاه فرهنگیان تا فردا جمعه ۱۸ خرداد ماه سال جاری فرصت دارند از طریق مراجعه با سایت اینترنتی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

خبر مرتبط
مهلت انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان تمدید شد + جزئیات کامل

اقتصادنیوز: اصلاحات جدید دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ منتشر شد.

داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم سال ۱۴۰۳ و اطلاعیه اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته به درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و با ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و با توجه به رشته محل‌های اعلام شده در دفترچه راهنمای مذکور، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

بر این اساس متقاضیانی می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند که در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در اردیبهشت‌ماه سال جاری در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت ماه در نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ شرکت کرده باشند.

قبولی نهایی داوطلبان در این آزمون براساس نمره کل نهایی شامل نمره آزمون اختصاصی تربیت معلم، نمره آزمون سراسری، سوابق تحصیلی و نمره ارزیابی شایستگی معلمی خواهد بود و به پذیرفته‌شدگان نهایی کارنامه ملاک عمل برای انتخاب رشته در آزمون سراسری داده نمی‌شود و این دسته از داوطلبان امکان انتخاب رشته در آزمون سراسری را ندارند مگر اینکه در موعد مقرر درخواست انصراف خود را از قبولی در دانشگاه فرهنگیان، به وزارت آموزش و پرورش ارائه دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی