مسافران مترو هر روز با این تصاویر روبه رو می شوند

کدخبر: ۶۵۱۹۵۵
اقتصادنیوز :مدیر کل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست از تداوم نمایش تصاویر گونه‌های در معرض انقراض همچنین نصب پیام‌های آموزشی در ایستگاه‌های مترو پایتخت خبر داد.
مسافران مترو هر روز با این تصاویر روبه رو می شوند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  غلامرضا ابدالی افزود: با شرکت بهره‌برداری مترو تهران یک تفاهمنامه منعقد کرده‌ایم و این شرکت در جهت ایفای مسوولیت اجتماعی خود برای تنویر افکار عمومی در حوزه محیط زیست کمک می‌کند. به این منظور پیام‌های محیط زیستی آماده کرده‌ایم که در ایستگاه‌های مترو نصب می‌شود تا سطح آگاهی مردم درباره گونه‌های حیات وحش ارتقا یابد و در حفاظت از آن‌ها به سازمان محیط زیست کمک کنند.

وی با بیان اینکه این کار از ایستگاه تربیت مدرس آغاز شد، گفت: حدود ۲۰ تابلو در این ایستگاه نصب شد. این کار استمرار پیدا کرد و به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی بنرهایی با موضوع گونه‌های حیات وحش  در ۳۰ ایستگاه مترو نصب شد. این تابلوها و بنرها به‌صورت چرخشی در ایستگاه دیگری نصب خواهد شد.

خبر مرتبط
فوری/تغییر ساعات کاری مترو تهران از فردا+جزییات

اقتصادنیوز : مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: از فردا چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ متروی تهران یک ساعت زودتر کار خود را آغاز می‌کند.

مدیر کل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: با  توجه به همکاری مستمر با مترو این کار در هفته محیط زیست نیز ادامه می‌یابد.

خبر مرتبط
ساعت آغاز سرویس‌دهی مترو و اتوبوسرانی تغییر کرد

اقتصادنیوز: شهردار مشهد با بیان اینکه با توجه به ابلاغیه هیات وزیران و در راستای کاهش مصرف برق و بهینه‌سازی الگوی مصرف، ساعت آغاز به کار ادارات از ١۵خرداد تا ۱۵ شهریور، ۶ صبح خواهد بود،گفت:زمان سرویس دهی حمل و نقل عمومی شامل مترو و اتوبوس در مشهد، با تغییر ساعت کاری ادارات تغییر می‌کند.

ابدالی در پایان با بیان اینکه تصاویر مربوط به گونه‌های حیات وحش در معرض خطر انقراض است که در لیست اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت  (IUCN) نیز قرار دارند،گفت: پیام‌ها نیز در حد امکان کوتاه است و تلاش کردین تاثیرگذار باشد. با افراد ذی‌صلاح برای تولید پیام‌های جذاب و پرمحتوا مشورت کرده‌ایم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی