آمبولانس هوایی تهران برای بیماران چند بار به پرواز در آمد؟

کدخبر: ۶۵۱۹۹۸
اقتصادنیوز: رییس مرکز اورژانس استان تهران با اعلام ۲ هزار و ۸۵۸ تماس مزاحم در یک هفته اخیر، گفت: در این مدت ۱۱ نفر با ۶ سورتی پرواز توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل شدند.
آمبولانس هوایی تهران برای بیماران چند بار به پرواز در آمد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمداسماعیل توکلی روز شنبه در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۱۲ خرداد الی ۱۸ خرداد ماه) پایتخت گفت: طی این مدت در مجموع ۲۵ هزار و ۵۸۳ ماموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس ثبت شد.

وی ادامه داد: در پی این ماموریت‌ها ۶ هزار و ۳۵۳ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۹هزار و ۳۳۰ نفر نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

رییس مرکز اورژانس تهران افزود: در این مدت ۵۹ هزار و ۳۵۳ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه دو هزار ۸۵۸ تماس‌مزاحم با این مرکز گرفته شد.

خبر مرتبط
ناوگان اورژانس تهران شارژ شد / تزریق ۳۳ دستگاه موتورلانس به ناوگان

اقتصادنیوز: تعداد ۳۳ دستگاه موتورلانس، بزرگ‌ترین انبار پشتیبانی کشور در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی و اتاق هدایت عملیات بحران (EOC)، با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.وی اظهار کرد: از مجموع ماموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۴ هزار و ۳۶ مورد مربوط به حوادث ترافیکی و ۲۱ هزار و ۹۴۷ مورد نیز مربوط به حوادث غیر ترافیکی بوده است.

اسماعیلی تاکید کرد: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی ۶ سورتی پرواز داشت که در پی آن ۱۱ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی