زمان برگزاری آزمون های نظام مهندسی مشخص شد

کدخبر: ۶۵۲۰۲۶
اقتصادنیوز :دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد: مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان که مقرر بود ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال برگزار شود، به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون‌های سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان به چهارم و پنجم مردادماه سال جاری موکول شد.
زمان برگزاری آزمون های نظام مهندسی مشخص شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، ثبت نام همه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تا ساعت ۲۰ امروز ۱۹ خردادماه برقرار است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

آزمون طراحی معماری پنجم مرداد برگزار می‌شود

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید کرده است: زمان برگزاری آزمون رشته معماری (طراحی) روز جمعه (پنجم مردادماه) است و ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

خبر مرتبط
تکلیف بیمه مهندسان روشن شد/ خبر مهم برای اعضای سازمان نظام مهندسی

اقتصادنیوز :رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: بند مرتبط با بیمه مهندسان سازمان نظام مهندسی در شورای نگهبان تایید شده که پس‌از تاییدیه نهایی این قانون، بیمه مهندسان در قالب برنامه هفتم ابلاغ خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، داوطلبان مردود شده در آزمون اسفندماه رشته معماری (طراحی) که درخواست بازنگری در نتیجه آزمون خود را ثبت کرده‌اند، چنانچه پس از ثبت‌نام در این آزمون‌ و اعمال بازنگری، موفق به اخذ نمره قبولی شوند مبلغ پرداخت شده بابت ثبت‌نام به کیف پول در پروفایل شخصی آنها عودت داده می‌شود.

خبر مرتبط
واکنش رئیس سازمان نظام مهندسی به اتش‌سوزی بیمارستان گاندی

رئیس سازمان نظام مهندسی به آتش‌سوزی اخیر بیمارستان گاندی تهران واکنش نشان داد.

۴ مرداد، برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی ساختمان

همچنین، زمان برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان روز پنجشنبه چهارم مرداد ماه امسال است. بنابراین ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی