تصویری که ضربه مغزی عمو قناد را رد کرد+ عکس

کدخبر: ۶۵۲۰۲۷
اقتصادنیوز: یکی از بازیگران تلویزیون به ملاقات مجید قناد رفت و تصویری از او در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشت. چنین به نظر می‌رسد حال مجید قناد خوب است و هیچ ضربه مغزی برای او اتفاق نیفتاده است.
تصویری که ضربه مغزی عمو قناد را رد کرد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز، صبح روز چهارشنبه 16 خردادماه خبری درباره تصادف و ضربه مغزی مجید قناد، مجری تلویزیون منتشر شد که نگرانی هنرمندان و مخاطبان تلویزیون را در پی داشت.

سپهر قناد، پسر مجری پیشکسوت و خاطره‌ساز تلویزیون در این باره به ایرنا گفته بود: «متاسفانه یک پیام غلط در شبکه اجتماعی ایکس، باعث نگرانی بیهوده مردم شد. بر خلاف آن‌چه گفته شده هیچ ضربه مغزی و عمل جراحی مغز صورت نگرفت. در سر پدرم یک لخته خون تشکیل شده بود که با عمل ساده هماتوم بیرون کشیده شد.»

به گزارش اقتصادنیوز، روز جمعه 18 خردادماه پزشک مجید قناد با انتشار یک عکس از عمو قناد روی تخت بیمارستان نوشت: «چهل سال قبل وقتی ۱۰ سالم بود و مسابقه «از مدرسه تا مدرسه» را می‌دیدم، حتی نمی‌توانستم تصور کنم با آقای قناد اینطوری روبه‌رو بشوم. خوشبختانه جراحی خوبی انجام شد و الان مشکلی ندارند.» مجید قناد در روز‌های گذشته بدلیل سانحه رانندگی در بیمارستان بستری شده است.»

به گزارش اقتصادنیوز، امروز شنبه 19 خردادماه رضا بنفشه خواه، بازیگر تلویزیون با انتشار عکسی در حساب کاربری اینستاگرام خود، از حال مجید قناد خبر داد.

photo_2024-06-08_12-42-56

به گزارش اقتصادنیوز، مجید قناد، هنرمند ۷۰ ساله تهیه‌کننده، کارگردان و مجری کودک و نوجوان است و از برجسته‌ترین آثار او می‌توان به برنامه فیتیله جمعه تعطیله اشاره کرد که از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۹ بی‌وقفه در روزهای جمعه و اعیاد مختلف پخش می‌شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی