ساکنان سرزمین‌های اشغالی دست رد به سینه نتانیاهو زدند

کدخبر: ۶۵۲۰۴۷
اقتصادنیوز: نتایج جدیدترین نظرسنجی‌ها در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که اغلب ساکنان آن در انتخابات بعدی به نتانیاهو رای نمی‌دهند.
ساکنان سرزمین‌های اشغالی دست رد به سینه نتانیاهو زدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های صهیونیستی به تازگی گزارش داده‌اند که بر اساس یک نظرسنجی جدید در سرزمین‌ها اشغالی، اکثریت اسرائیلی‌ها در انتخابات آتی به حزب بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی یا هر حزبی که از او حمایت می‌کند، رای نمی‌دهند.

این نظرسنجی که توسط کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی انجام شد، نشان می‌دهد که ۶۲ درصد از رای‌دهندگان، رای خود را برای ادامه نخست وزیری به حزبی که از نتانیاهو حمایت می‌کند به صندوق نمی‌اندازند.

بنابر گزارش خبرگزاری آناتولی، این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که تنها ۱۹ درصد به حزبی رای می‌دهند که از نتانیاهو حمایت می‌کند، در حالی که ۱۹ درصد دیگر پاسخ دهندگان گفتند که نمی‌دانند.

از زمان آغاز حملات ویرانگر و مرگبار رژیم صهیونیستی به نوار غزه در هفت اکتبر، مخالفان اسرائیلی به همراه خانواده‌های اسرای اسرائیلی در غزه دست به تظاهرات زده‌اند تا نارضایتی خود را از رفتار نتانیاهو در مذاکرات آتش‌بس نشان دهند.

نتانیاهو همچنین پیش از آغاز جنگ غزه به دلیل طرح بحث برانگیز اصلاحات قضایی خود که قدرت قوه قضاییه را در سرزمین‌های اشغالی محدود می‌کند، با مخالفت عمومی روبرو شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی