قهرمانی مقتدرانه هدایتی در مسابقات رنکینگ مجارستان

کدخبر: ۶۵۲۱۲۷
اقتصادنیوز: فردین هدایتی، فرنگی‌کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران، مقتدرانه عنوان قهرمانی مسابقات رنکینگ مجارستان را به دست آورد.
قهرمانی مقتدرانه هدایتی در مسابقات رنکینگ مجارستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در جریان دیدار فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ مجارستان، امشب (شنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳)، فردین هدایتی با پیروزی برابر حریف قدرتمند و دارنده مدال المپیک، به عنوان قهرمانی دست یافت و مدال طلا را به گردن آویخت.

هدایتی که طلای جوانان جهان را در کارنامه دارد، در دیدار پایانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم، مقابل یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان به رو تشک رفت که در پایان، با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید تا مقتدرانه عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.

خبر مرتبط
تیم ملی کوراش زنان ایران در آسیا نائب قهرمان شد

اقتصادنیوز: تیم ملی کوراش زنان ایران، به عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا دست یافت.

فرنگی کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۴ بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. 

پیش از این مبارزه نیز امیررضا ده‌بزرگی به مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد به مدال نقر وزن ۶۰ کیلوگرم و میثم دلخانی به مدال برنز وزن ۶۳ کیلوگرم این مسابقات دست یافته بودند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی