آخرین جزئیات از ضربه مغزی عمو قناد /مجری محبوب از بیمارستان مرخص شد ؟+عکس

کدخبر: ۶۵۲۲۵۶
اقتصادنیوز : «مجید قناد» هنرمند تلویزیون و عرصه هنرهای نمایشی از بیمارستان مرخص شد.
آخرین جزئیات از ضربه مغزی عمو قناد /مجری محبوب از بیمارستان مرخص شد ؟+عکس

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از همشهری آنلاین، مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت. بر اساس آخرین خبرها از بیمارستان مرخص شد.

چند روز قبل خبر بستری شدن مجید قناد، مجری باسابقه برنامه‌های کودک و نوجوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. در این خبر جزئیاتی درباره دلیل بستری شدن قناد در بیمارستان اعلام نشده اما گفته شده بود که او وضعیت خوبی ندارد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است. این خبر موجب نگرانی دوست‌داران این هنرمند شد و همه با نگرانی خبرهای مربوط به وی را دنبال می‌کردند.

روز بعد سمن، دختر مجید قناد در گفتگو با همشهری از رضایت‌بخش بودن وضعیت پدرش خبر داد و گفت: عمل جراحی روی پدرم با موفقیت انجام شده و او از آی‌سی‌یو به بخش منتقل شده و قرار است در یکی دو روز آینده با بهبود شرایطش از بیمارستان مرخص شود.

5020587

در همین حال سپهر، پسر مجید قناد نیز درباره حادثه‌ای که منجر به بستری شدن پدرش در بیمارستان شد گفت: پدرم حدود ۴۰ روز قبل، تصادف کرده بود که مشکل خاصی هم برایش پیش نیامد. تا اینکه چند روز قبل به دلیل لخته خونی که در سرش به وجود آمده بود و ممکن است به دلیل تصادف چند وقت قبل باشد، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و خبری که در فضای مجازی در خصوص وخیم بودن حال پدرم به دلیل ضربه مغزی ناشی از تصادف منتشر شده بود درست نیست.

از سوی دیگر دکتر رامین مولایی، پزشک معالج قناد نیز با انتشار عکسی در اینستاگرام از بهبودی این هنرمند خبر داد و نوشت: چهل سال قبل وقتی ۱۰ سالم بود و مسابقه از مدرسه تا مدرسه را می‌دیدم، حتی نمی‌توانستم تصور کنم که با آقای قناد اینطور روبرو شوم. خوشبختانه جراحی به خوبی انجام شده و ایشان مشکلی ندارند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی