جاده چالوس در این تاریخ مسدود شد+جزئیات

کدخبر: ۶۵۲۳۷۳
طبق اعلام رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس به دلیل حرکت احشام منطقه مرزن آباد به مناطق بالادست، جاده طی فردا بسته است.
جاده چالوس در این تاریخ مسدود شد+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مهدی صفایی، با بیان اینکه هرساله در خرداد ماه احشام اعم از گوسفند، بز و گاو از پایین دست مرزن آباد به سمت مناطق بالادست کوچ می‌کنند، اظهار کرد: برای کاهش بار ترافیک یک روز برای حرکت احشام هماهنگ شده است.

خبر مرتبط
محدودیت ترافیکی جاده چالوس تا این ساعت تمدید شد

اقتصادنیوز :جانشین پلیس راه کشور، گفت: طی ۵ روز گذشته در تعطیلات نیمه خرداد ماه ۱۴۹ میلیون تردد در کل کشور انجام شده است و درحال حاضر محور چالوس از استان‌های شمالی به سمت استان تهران یک‌طرفه است و این محدویت تا ساعت ۲۲ امشب ادامه دارد.

وی افزود: فردا دوشنبه ۲۱ خرداد ماه محور چالوس به کرج از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ برای حرکت احشام بسته است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس به ریزش سنگ در شب گذشته در این محور اشاره کرد و گفت: ساعت حوالی ۲۰ شب گذشته در منطقه سیاه بیشه بالاتر از رستوران آبی ریزش سنگ موجب بروز خسارت به دو خودرو شد.

صفایی تصریح کرد: ریزش سنگ بر روی یک دستگاه «ام وی ام» موجب زخمی شدن دو نفر از ناحیه پا شد همچنین موجب خسارت به یک دستگاه ۲۰۶ و انحراف و برخورد آن به نیوجرسی کنار جاده شد.

وی با بیان اینکه در این نقطه برای اولین بار ریزش سنگ اتفاق افتاد،خاطر نشان کرد: ۱۴ نقطه خطرناک در این محور شناسایی شده بود که برای اصلاح آن در انتظار انتخاب پیمانکار است تا کار را آغاز کند و این نقطه که ریزش سنگ اتفاق افتاد جزو ۱۴ نقطه مورد نظر است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی