نامه ارسالی جمیله علم‌الهدی به شورای نگهبان تکذیب شد

کدخبر: ۶۵۲۳۸۲
اقتصادنیوز:ارسال هرگونه نامه از سویجمیله علم‌الهدی به شورای نگهبان برای رد صلاحیت یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی این شورا تکذیب شد.
نامه ارسالی جمیله علم‌الهدی به شورای نگهبان تکذیب شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در ساعات گذشته در برخی شبکه های اجتماعی خبری با عنوان «نامه جمیله علم‌الهدی به شورای نگهبان برای رد صلاحیت یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری» منتشر شده است که پیگیری‌ها از خانواده رئیس جمهور فقید، حاکی از آن است که چنین نامه ای وجود خارجی ندارد.

خبر مرتبط
کارزار برای جمیله علم‌الهدی/ دلنوشته استادان زن خطاب به همسر شهید ابراهیم رئیسی: شما سال‌هاست مهیای شهادت ایشان شده‌اید

اقتصادنیوز: جمعی از بانوان هیأت علمی دانشگاه‌های کشور، کارزاری را تحت عنوان «دلنوشته» به جمیله علم‌الهدی، همسر شهید ابراهیم رئیسی تقدیم کردند.در همین راستا یک منبع آگاه در شورای نگهبان نیز ضمن تکذیب این خبر گفت: چنین نامه ای به دست ما نرسیده است و این خبر خلاف واقع است.

دادستان کل کشور در اولین جلسه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور گفت: دادستان‌ها موظف شده‌اند که با استفاده از امکانات امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی شایعات درباره انتخابات در فضای حقیقی و مجازی را رصد کنند و برابر موازین قانونی وظیفه برخورد با عامل یا عاملین را در دستورکار قرار دهند تا فضای پاکی برای رقابتی توأم با اخلاق برای تمام نامزدها فراهم شود و مردم در فضای کاملاً امن و با سلامت کامل به وظیفه خود عمل کنند.

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ۱۴۰۳ برگزار می شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی