ستاد سعید جلیلی شماره حساب اعلام کرد/ درخواست خاص از مردم! + جزئیات

کدخبر: ۶۵۲۴۲۶
اقتصادنیوز: نخستین اطلاعیه ستاد انتخاباتی سعید جلیلی منتشر شد.
ستاد سعید جلیلی شماره حساب اعلام کرد/ درخواست خاص از مردم! + جزئیات

​به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، ستاد انتخاباتی جلیلی در اطلاعیه اعلام کرد هواداران این نامزد می‌توانند کمک‌های مالی خود را به شماره حساب اعلام شده واریز کنند.

در این بیانیه اعلام شده که هواداران این نامزد می‌توانند کمک‌های مالی خود را به شماره حساب اعلام شده واریز کنند و مجموع واریزی‌ها نیز در ادامه به صورت شفاف و علنی اعلام خواهد شد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ایران

سلام!

تمام عزیزانی که با اظهار لطف مایل به کمک‌های مالی جهت تبلیغات و اداره ستادهای انتخاباتی در سراسر کشور هستند می‌توانند از طریق شماره حساب و کارت اعلام شده به نام «ستاد سعید جلیلی» کمک‌های داوطلبانه خود را واریز کنند.

در این باره ملاحظات زیر را به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند:

۱. تمامی مخارج مربوط به هزینه تبلیغات از محل جمع آوری کمک‌های مردمی خواهد بود.

۲. این کمک‌ها هیچ حق ویژه یا امتیاز خاصی برای کمک کنندگان ایجاد نخواهد کرد.

۳. اکنون تا آخرین روز قانونی تبلیغات، به صورت منظم مجموع مبالغ جمع آوری شده به طور شفاف و عمومی از طریق صفحات و کانالهای رسمی در پیام رسانه‌ای داخلی منتشر می‌شود و پس از برگزاری انتخابات نیز ریز مخارج هزینه‌ها اعلام خواهد شد.

۴. برخی از فرهنگ‌های غلط سیاسی و انتخاباتی، از طریق شفافیت و اداره صحیح ستادهای انتخاباتی نامزدها در سراسر کشور شکل می‌گیرد و اگر ریشه برخی فسادها و رفتارهای مافیایی از طریق شفافیت در ستادها خشکانده شود، می‌توان به تشکیل دولتی فسادستیز در آینده نیز امیدوار بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی