یکی از مسئولان سابق سازمان لیگ فوتبال زندانی شد

کدخبر: ۶۵۲۵۲۵
اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری استان کرمان در تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال از بازداشت یکی از مسئولان سابق سازمان لیگ خبرداد.
یکی از مسئولان سابق سازمان لیگ فوتبال زندانی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صبح امروز و در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در باشگاه فوتبال مس رفسنجان، آقای (س. م) از مسئولان سابق سازمان لیگ به دستگاه قضائی در استان کرمان احضار و به اتهام اخذ رشوه با قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان عنوان کرد: طی یک هفته گذشته نیز چهار نفر از متهمان پرونده به دستگاه قضائی استان کرمان احضار شده بودند که در این رابطه آقای (خ. الف) از مسئولان سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور نیز به اتهام اخذ رشوه با قرار تأمین مناسب بازداشت شده است.

وی افزود: همچنین طی هفته جاری آقای (ف. م) از مسئولان سابق کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به دادگستری استان کرمان احضار شد و در حال حاضر به اتهام اخذ رشوه با قرار تأمین مناسب در بازداشت به سر می‌برد.

حجت الاسلام حمیدی خاطرنشان ساخت: یکی دیگر از متهمان پرونده آقای (پ.ر) سردبیر یکی از سایت‌های مشهور ورزشی است که به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع تحت تعقیب قضائی قرار گرفته است و در حال حاضر با قرار وثیقه میلیاردی آزاد می‌باشد و اما ممنوع الخروج از کشور می‌باشد.

وی در خصوص آقای (م. ه) از دیگر متهمان پرونده که سردبیر یکی از رسانه‌های ورزشی می‌باشد، گفت: وی به دلیل بیماری از مرجع قضائی تقاضای مهلت جهت حضور در دادستانی نموده است که پرونده وی نیز در حال رسیدگی است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: در مجموع در حال حاضر ۷ متهم در این پرونده تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند که دو نفر از آنها مسئولان سابق باشگاه مس رفسنجان می‌باشند و مابقی متهمان مربوط به تهران می‌باشند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده فوق با قاطعیت در دستور کار دادگستری استان کرمان و نهادهای امنیتی قرار دارد، هشدار داد: قوه قضائیه در برخورد با فساد هیچ خط قرمزی ندارد و با مفسیدن در هر پست و جایگاهی با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی از اصحاب رسانه و مطبوعات خواست: طبق قانون از بیان اسامی اشخاص قبل قطعی شدن احکام دادگاه‌ها پرهیز کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی