چرا برخی اعضای دولت در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند؟+فیلم

کدخبر: ۶۵۲۵۵۸
اقتصادنیوز: سخنگوی دولت درباره نامه جمعی از اعضای دولت برای حمایت از کاندیداتوری یکی از وزرا و ثبت‌نام برخی اعضای دولت در انتخابات ریاست‌جمهوری توضیحاتی ارائه کرد.
چرا برخی اعضای دولت در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند؟+فیلم

به گزارش علی بهادری جهرمی در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه شاهد درباره نامه جمعی از اعضای دولت برای یکی از وزرا گفت: توثیق‌نامه و معرفی‌نامه یک امر کاملاً متعارف است و از گذشته نیز روال بوده و پیش از این نیز این اتفاق می‌افتاده است. نامه دولت نه در نفی سایر نامزدها، بلکه توثیق‌نامه‌ای بود که آن شخص کف صلاحیت لازم را از منظر امضاکنندگان دارد.

وی افزود: باید در نظر گرفت که این اقدام رسانه‌ای که در خصوص این نامه رخ داد، از کجا نشأت گرفته و چه جریانی آن را منتشر کرد و به طور گسترده به آن پرداخت.

هادری جهرمی درباره ثبت‌نام برخی اعضای دولت در انتخابات ریاست‌جمهوری هم گفت: در دانشگاه باید حواسمان باشد برای ما سوژه سازی نکنند و ما خودمان با تحقیق به نظر برسیم. در همین دوره انتخابات و ادوار گذشته شاهد ثبت‌نام رییس مجلس، نایب رئیس، رییس کمیسیون و بسیاری از نمایندگان فعلی و سابق بودیم.پ

وی گفت: در برخی ادوار همزمان با رییس‌جمهور، معاون اول و برخی وزرا نیز با همراهی همدیگر در انتخابات ثبت‌نام می‌کردند. چرا کسی برای آن مسئله به این گستردگی نپرداخت؟

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی