هشدار هواشناسی برای این استان / بارش رگباری تگرگ و باران در راه است

کدخبر: ۶۵۲۵۹۷
اقتصادنیوز: رعد و برق، بارش رگباری باران با احتمال تگرگ و وزش باد از امروز تا پایان روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه در استان فارس پابرجا است.
هشدار هواشناسی برای این استان / بارش رگباری تگرگ و باران در راه است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مدیرکل هواشناسی فارس ضمن اعلام هشدار سطح زرد گفت: رعد و برق، بارش رگباری باران با احتمال تگرگ و وزش باد از امروز تا پایان روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه در استان فارس پابرجا است.

مسعود حقیقت با اعلام هشدار سطح زرد گفت: رعد و برق، بارش رگباری باران با احتمال تگرگ و وزش باد که از عصر امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ استان را فرا گرفته تا اواخر وقت روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه در استان پابرجا است.

مدیرکل هواشناسی فارس گفت: این سامانه بارشی امروز ۲۱ خردادماه مناطق غربی، شمالی و جنوبی استان را در بر می‌گیرد و فردا سه شنبه ۲۲ خرداد نیز همین سامانه بارشی برای مناطق شمالی، مرکزی و شرقی استان به ویژه شهرستان‌های ایزدخواست، آباده، اقلید، سپیدان، بوانات و سرچهان پیش بینی شده و در روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه نیمه شرقی استان را فرا می‌گیرد.

خبر مرتبط
تهران آماده باش شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: حامد یزدی مهر عصر دوشنبه با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر وزش باد خیلی شدید و توفان لحظه‌ای گرد و خاک اظهار کرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی این مخاطره از ظهر امروز دوشنبه ۲۱ خرداد آغاز و تا پایان روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ادامه خواهد داشت.

حقیقت با بیان اینکه اثر مخاطره این سامانه، احتمال جاری شدن روان آب، لغزندگی جاده‌ها و صاعقه است خطاب به هم‌استانی‌ها گفت: با توجه به اثر مخاطره این سامانه، در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها تردد صورت نگیرد و در بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها اتراق نشود.

تمام نیروهای امدادی و خدماتی شهرداری در آماده‌باش هستند

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز نیز با اشاره به باران شدید بهاری همراه با تگرگ امروز عصر در شیراز گفت: هم اینک تمام نیروهای شهرداری از جمله نیروهای امدادی و پاکبانان عزیز در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا شهروندان بتوانند با کم‌ترین سختی و مشکل در شهر تردد کنند.

روح الله خوشبخت هم‌چنین از شهروندان درخواست کرد با توجه به اینکه بارش‌های بهاری از نوع رگباری است و احتمالاً با رعد و برق همراه است، در صورت نداشتن کار ضروری از تردد در شهر خودداری کنند تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی