عکسی از خانه لاکچری ساره بیات و همسرش

کدخبر: ۶۵۲۶۵۷
اقتصادنیوز : ساره بیات با انتشار عکسی از چیدمان خانه اش سلیقه خود را به رخ کشید و واکنش های جالبی را از سوی کاربران به همراه داشت.
عکسی از خانه لاکچری ساره بیات و همسرش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،دانستن جزئیاتی از زندگی خصوصی سلبریتی‌ها مثل محل زندگی و تصاویری از منزلشان، برای بسیاری از افراد جالب است. برخی بازیگران و افراد مشهور ایرانی جایگاه بسیار مطلوبی دارند و در باغ‌ویلاهای بسیار لوکس و بزرگ، در مناطق مرفه نشین تهران مثل زعفرانیه، الهیه، قیطریه و دیگر مناطق بالا ساکن هستند. ساره بیات بازیگر مشهور سینما یکی از افراد مشهوریست که در صفحه خود نمایی از خانه لاکچریش را استوری کرده و سلیقه خاصش در چیدمان و دکوراسیون خانه را به رخ طرفدارانش کشیده است . 

ساره-بیات (1)

خانم بازیگر هر از چند گاهی تصاویری از جاهای مختلف خانه اش را استوری می کند، در این تصاویر سلیقه و سبک چیدمان خانه سرسبز و پر از آرامش خانم بازیگر، دکوری های لاکچری و وسایل لوکس و سبک اروپاییِ خانه او مورد توجه قرار گرفته است. جالب است بدانید که خواهر ساره بیات، سروین همسر رضا قوچان نژاد صاحب شرکت طراحی داخلی و فنگشوی در آمریکا است و ممکن است چیدمان خانه خواهرش کار او باشد.

 ساره بیات هنرمند بی حاشیه سینما و تلویزیون همسر آهنگساز و تنظیم کننده معروف علیرضا افکاری است، این زوج معروف از سالها پیش ازدواج نموده اما صحبتی در این مورد نشده بود تا اینکه علیرضا افکاری در 4 اردیبهشت 1400 با نوشتن متن زیبا خبر ازدواج خود با ساره بیات را بصورت رسمی رسانه ای کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی