جزئیات بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان فاقد رتبه/ آخرین مهلت ثبت‌نام اعلام شد+ جدول

کدخبر: ۶۵۲۷۲۲
اقتصادنیوز: بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، معلمان فاقد رتبه تا 21 تیرماه مهلت دارند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش، نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند.
جزئیات بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان فاقد رتبه/ آخرین مهلت ثبت‌نام اعلام شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، آیین نامه رتبه بندی معلمان بیش از 20 بار در مجلس شورای اسلامی اصلاح شد. با اصلاح این آیین نامه جنجالی، تکلیف معلمان فاقد رتبه نیز مشخص شد.

بر این اساس، وزارت آموزش و پرورش یک فرصت برای رتبه بندی معلمان فاقد رتبه با راه اندازی یک سامانه فراهم کرده است. در این زمینه، ایرنا نوشته است: «مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند. سامانه از مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ برای مشمولین ( فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌شود.»

به گزارش اقتصادنیوز، معلمان فاقد رتبه از روز گذشته دوشنبه 21 خردادماه به مدت یک ماه مهلت دارند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش نسبت به بارگذاری اطلاعات خود اقدام کنند. 

به گزارش اقتصادنیوز، معلمان فاقد رتبه برای دریافت رتبه های بالاتر نیاز به حداقل پنج سال خدمت در هر یک از رتبه‌ها و کسب سایر شرایط لازم تعیین شده در آیین نامه اجرایی دارند.

بر اساس جدولی که وزارت آموزش و پرورش برای معلمان فاقد رتبه بارگذاری کرده است، متقاضیان باید ای مدارک و شرایط را برای ورود به رتبه بندی در اختیار داشته باشند.

Capture

 

Capture1Capture2

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی