پلیس این مجرم ها را به دام انداخت

کدخبر: ۶۵۲۷۴۷
اقتصادنیوز: سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت ۵ مجرم در طی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در غرب تهران خبر داد.
پلیس این مجرم ها را به دام انداخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ محمدرضا موسوی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی سرکلانتری پنجم در روز گذشته، ماموران تیم عملیات سرکلانتری پنجم با شناسایی پاتوق‌های سارقان و اخذ دستور قضایی در سه نقطه به مخفیگاه متهمان ورود کرده که نتیجه آن دستگیری دو سارق حرفه‌ای و دو موبایل قاپ و کشف چندین دستگاه تلفن همراه سرقتی بود.

وی گفت: با توجه به گزارشاتی که شهروندان مبنی بر امنیت پارک‌ها و بوستان‌ها به پلیس داده بودند، پس از پاکسازی پاتوق‌ها، ماموران پلیس اقدام به سرکشی از پارک های منطقه کردند و موفق به جمع آوری ۱۲ معتاد متجاهر، دستگیری یک نفر از اراذل و اوباش به همراه سلاح سرد و توقیف ۱۵ عدد موتورسیکلت فاقد پلاک یا پلاک مخدوش شدند.

خبر مرتبط
تکنیک‌های روانشناسی پلیس؛ نجات‌بخش جان جوان در حال خودکشی

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی بیجار از نجات جان جوان بیجاری از خودکشی در اقدام به موقع پلیس خبر داد.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: معتادان متجاهر به مراکز بازپروری ارجاع داده خواهند شد. همچنین برای متهمان دستگیرشده نیز پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهند شد.

موسوی گفت: در ادامه این عملیات طی سرکشی از پارکینگ‌های سطح حوزه یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف شد که در این خصوص هم پرونده‌ای تشکیل شد.

خبر مرتبط
دستگیری موبایل قاپ حرفه‌ای الهیه در عملیات تعقیب و گریز پلیس

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک موبایل‌قاپ حرفه‌ای در محله الهیه خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی