تحلیل جلیلی از شعار انتخاباتی/نمی‌توانیم زمان را تلف کنیم

کدخبر: ۶۵۳۰۶۰
اقتصادنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر صحبت از شعار دولت می‌زنیم این شعار عصاره برنامه‌ای است که دولت در چهار سال آینده قرار است طی کند.
تحلیل جلیلی از شعار انتخاباتی/نمی‌توانیم زمان را تلف کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سعید جلیلی ‌در جمع مردم بیرجند در مصلی با بیان اینکه بزرگان و علمایی همچون تهامی ها و عارفی ها و دکتر شکوهی و معتمدی و گنجی‌ها که از این دیار بودند،اظهار داشت: این بزرگان  موفقیت‌هایی را می‌توان برای کشور به ارمغان آوردند.

وی با تاکید براینکه مردم در تندباد حوادث نه تنها متوقف نمی‌شوند بلکه آن را تبدیل به حماسه می‌کنند که شهدای ما مصداق این سخن هستند.افزود: خدا را سپاس می گویم که در شهر خودم در جمع شما مردم صمیمی و پرشور حضور پیدا کنم.

وی بیان کرد: از هنرهای ملت ایران است که حوادث را تبدیل به حماسه می‌کنند.

جلیلی گفت: ما چندی پیش حادثه تلخ شهادت رئیس جمهور عزیز و منتخب مردم خراسان جنوبی را داشتیم ولی 20 روز پیش در سه خرداد مردم بیرجند در تشییع پیکر ایشان حماسه آفریدند. وامروز در ادامه یک راه ناتمام هستیم مسیری که با قدرت باید به سمت هدف‌های حداکثری و به سمت قله حرکت کنیم.

وی ادامه داد: امروز نگاه به تحولات جهانی از یک طرف و فرصت‌ها و ظرفیت‌های کشور به ما می‌آموزد که ما با جهانی از ظرفیت‌ها رو به رو هستیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروزه نگاه به تحولات جهانی از یک طرف و فرصت‌ها و ظرفیت‌های کشور به ما می‌آموزد که ما با جهانی از ظرفیت‌ها رو به رو هستیم. بیان کرد: بر خلاف کسانی که تنهاها ضعف‌ها را می‌بینند ما ظرفیت‌ها را نیز می‌بینیم و معتقدیم ضعف را با توانایی و قدرت و نگاه به ظرفیت‌ها می‌توان جبران کرد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر سخن از رفع مشکلات و آسیب‌ها میزنیم نیاز است ظرفیت‌ها را نیز بشناسیم چرا که دیگر فرصت از دست دادن زمان‌ها را نداریم.ادامه داد: ما نمی‌توانیم زمان را تلف کنیم.

جلیلی گفت: یک رئیس جمهور باید بداند چه می‌خواهد و از همان روز اول کار را شروع کرده و فرصت‌های ملی و منطقه‌ای را به درستی شناخته و با برنامه کار را دنبال کند.

وی افزود: ما با جهانی از فرصت‌ها رو به رو هستیم، این جهان فرصت باید یک ایران جهش را رقم بزند و اتفاقات هشت سال قبل از دولت شهید رئیسی را جبران کند.

جلیلی با بیان اینکه ما با جهانی از فرصت‌ها رو به رو هستیم، واین جهان فرصت باید یک ایران جهش را رقم بزند گفت:  اتفاقات هشت سال قبل از دولت شهید رئیسی را جبران کند و هر یک از آحاد جمعیت ما با توجه به استعداد خود یک نقش پر شکوه را می‌تواند خلق کند.

وی  گفت: دولت باید بتواند فرصت این نقش آفرینی را خلق کند.

نامزد نتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما برای امتداد یک مسیر پر امید اینجا جمع شده ایم، اظهارکرد: کسانی در یک دهه گذشته رویکردی را دنبال کردند که طبق آمار دوران خودشان رشد اقتصادی کشور صفر و منفی شد. اما شهید رئیسی با تغییر ریل امید را در ملت زنده کرد و ما باید با سرعت و قدرت و شدت نه به سمت هدف‌های حداکثری و قله حرکت کنیم.

جلیلی گفت: کسانی در یک دهه گذشته رویکردی را دنبال کردند که طبق آمار دوران خودشان رشد اقتصادی کشور صفر و منفی شد و  شهید رئیسی با تغییر ریل امید را در ملت زنده کرد و ما باید با سرعت و قدرت و شدت نه به سمت هدف‌های حداکثری و قله حرکت کنیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما امروز نسلی از جوانان متخصص و توانمند داریم که این افراد نباید دغدغه شغل داشته باشند بلکه باید بتوانند برای دیگران نیز فرصت ایجاد کنند.

و اگر سخن از اشتغال و ارزآوری می زنیم باید به این سوال پاسخ بدهیم که شهر دانشگاهی چون بیرجند چه سهم و نقشی در اشتغال و ارزآوری دارد و در این زمینه برنامه و نقش داشته باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر سخن از رفع مشکلات و آسیب‌ها میزنیم نیاز است ظرفیت‌ها را نیز بشناسیم چرا که دیگر فرصت از دست دادن زمان‌ها را نداریم چرا که ما نمی‌توانیم زمان را تلف کنیم.

جلیلی، گفت: یک رئیس جمهور باید بداند چه می‌خواهد و از همان روز اول کار را شروع کرده و فرصت‌های ملی و منطقه‌ای را به درستی شناخته و با برنامه کار را دنبال کند.

وی با تاکید بر اینکه ما با جهانی از فرصت‌ها رو به رو هستیم، ادامه داد: این جهان فرصت باید یک ایران جهش را رقم بزند و اتفاقات هشت سال قبل از دولت شهید رئیسی را جبران کند.

وی با اشاره به اینکه هر یک از آحاد جمعیت ما با توجه به استعداد خود یک نقش پر شکوه را می‌تواند خلق کند، گفت: دولت باید بتواند فرصت این نقش آفرینی را خلق کند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اگر صحبت از شعار دولت می زنیم این شعار عصاره برنامه‌ای است که دولت در چهار سال آینده قرار است طی کند.

جلیلی بیان کرد: اگر می‌گوئیم هر ایرانی یک نقش باشکوه، یک جهان فرصت و یک برنامه جهش برای این موضوع برنامه داریم.

وی گفت: اگر می‌گوئیم هر ایرانی یک نقش باشکوه یعنی هر روستا یک سلول جهش کشور شود و هر 40 هزار روستای بالای 20 خانوار در این زمینه نقش آفرینی کند.

جلیلی با بیان اینکه ما امروز پیشرفت‌هایی را به دست آورده ایم که دشمن انگشت به دهان مانده و متعجب شده اند. اظهار کرد: ما امروز باید زمان را قدر دانسته و مغتنم بدانیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز در عرصه جهانی ایفای نقش می‌کند، امروز جمهوری اسلامی به مدد جوانان و نخبگان علمی خود و اساتید نه تنها عقب نمی‌ماند بلکه بسیاری از کشورها را جا می‌گذارد و دشمنان از این موضوع نگران هستند.

جلیلی اظهار کرد: اگر این فرصت‌ها و ظرفیت‌ها را به خوبی بشناسیم بی شک مشکلاتی چون بیکاری حل خواهد شد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید براینکه اگر صحبت از شعار دولت می زنیم این شعار عصاره برنامه‌ای است که دولت در چهار سال آینده قرار است طی کند.

وی بیان کرد: اگر می‌گوئیم هر ایرانی یک نقش باشکوه، یک جهان فرصت و یک برنامه جهش برای این موضوع برنامه داریم.

وی گفت: اگر می‌گوئیم هر ایرانی یک نقش باشکوه یعنی هر روستا یک سلول جهش کشور شود و هر 40 هزار روستای بالای 20 خانوار در این زمینه نقش آفرینی کند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما امروز نسلی از جوانان متخصص و توانمند داریم که این افراد نباید دغدغه شغل داشته باشند بلکه باید بتوانند برای دیگران نیز فرصت ایجاد کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی