اعلام حمایت محمدرضا باهنر از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری

کدخبر: ۶۵۳۱۶۵
اقتصادنیوز: قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین از حمایت این تشکل سیاسی از محمدباقر قالیباف در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.
اعلام حمایت محمدرضا باهنر از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، از محمدباقر قالیباف اعلام حمایت کرد.

در همین زمینه «علیرضا خجسته‌پور» به خبرنگار ایرنا گفت: روز چهارشنبه در نشست مشترک شورای مرکزی و دبیران استانی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد. دبیرکل و دبیران استانی در این نشست نظرات خود را اعلام کرده و فضای حاکم بر استان خود را توضیح دادند. همچنین درباره نامزدهای حاضر در انتخابات ریاست چهاردهم بحث و بررسی انجام گرفت.

خبر مرتبط
آقای قالیباف! بانی وضع موجود خود شمایید؛ وعده چه چیزی را می‌دهید؟

اقتصادنیوز: می‌خواهید رای بیاورید، لازم است که یک دو جین وعده بدهید. وعده‌های رنگارنگ همچون توزیع گوشت و یارانه و ساخت مسکن و ایجاد شغل و افزایش سرعت اینترنت و درست کردن بورس در سه روز و تک‌رقمی کردن تورم و ده‌ها مورد ریز و درشت بدهید. بعد از رای گرفتن هم کسی نیست حساب‌کشی کند.

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین اضافه کرد: در نهایت با جمع‌بندی و رأی‌گیری صورت گرفته، قرار شد جامعه اسلامی مهندسین، محمدباقر قالیباف را مورد حمایت خود قرار دهد، در این راستا ستاد انتخاباتی مستقلی را هم تشکیل خواهیم داد.

وی همچنین در ادامه از انتشار بیانیه این تشکل سیاسی در حمایت از قالیباف خبر داد و افزود: ستاد انتخاباتی جامعه اسلامی مهندسین تشکیل خواهد شد. به موازات آن نیز ۳۱ ستاد استانی جامعه اسلامی فعال خواهد شد.

خجسته‌پور بر اهمیت افزایش مشارکت مردم در انتخابات طبق بیانات مقام معظم رهبری تأکید کرد و گفت: جامعه اسلامی مهندسین تلاش خواهد کرد تا محمد باقر قالیباف به عنوان نامزد مورد حمایت آرای مردم را جلب کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی