تنفس در تهران سخت شد

کدخبر: ۶۵۳۲۰۳
اقتصادنیوز: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفی هوای پایتخت اکنون بر روی عدد ۱۵۱ قرار گرفته و در شرایط آلودگی و ناسالم برای همه گروه‌ها رسید.
تنفس در تهران سخت شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای شهر تهران روز پنجشنبه بر روی عدد ۱۵۱ و در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها آلودگی قرار دارد، بنابراین به کودکان، زنان باردار و بیماران قلبی و ریوی توصیه می‌شود در صورت امکان از تردد در فضای باز خودداری کنند.

همچنین با توجه به شرایط هوای ناسالم برای همه گروه‌های سنی، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا از نظر آلاینده O۳ روی عدد ۱۲۱ و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس بود. بر اساس اطلاعات موجود از ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای شهر تهران، اکنون ۱۱ ایستگاه در وضعیت نارنجی (ناسالم برای گروه‌های سنی حساس) است.

تهرانی‌ها از ابتدای امسال تاکنون پنچ روز هوای پاک، ۷۵ روز هوای سالم و پنج روز هم هوای ناسالم برای گروه‌های حساس را تجربه کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی