این دو محور مهم تا اطلاع ثانوی مسدود شد/ پلیس راهور توضیح داد

کدخبر: ۶۵۳۳۵۰
اقتصادنیوز: رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از انسداد دو محور شمالی به دلیل وقوع سیلاب و وارد شدن گل و لای به سطح راه و کاهش ایمنی تردد تا اطلاع ثانوی خبرداد.
این دو محور مهم تا اطلاع ثانوی مسدود شد/ پلیس راهور توضیح داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی در کشور گفت: آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر(رفت و برگشت) از ساعت 20 شب گذشته به علت وقوع سیلاب و وارد شدن گل و لای به سطح راه وکاهش ایمنی تردد تا اطلاع بعدی مسدود هستند. 

وی ادامه داد: تردد در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ضمنا محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

خبر مرتبط
اعزام فوری ۵ تیم امدادی به چالوس در پی وقوع سیل

اقتصادنیوز: استاندار مازندران به محض دریافت خبر سیل در منطقه دزدبن جاده کندوان دستور اعزام تیم‌های امدادی و ارسال ماشین آلات سنگین جهت کمک به مردم گرفتار در سیل را صادر کرد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت جوی گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی ، زنجان ، مازندران و گلستان گزارش شده است. 

وی با اشاره به محورهای مسدود شریانی تصریح کرد: محور خرم آباد – پلدختر به علت عملیات عمرانی تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می گردد. همچنین محور چالوس و آزادراه تهران - شمال (رفت و برگشت) به علت وقوع سیلاب و کاهش ایمنی تردد مسدود است. 

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی