جاده چالوس تا اطلاع ثانوی بازگشایی نمی‌شود

کدخبر: ۶۵۳۴۲۸
اقتصادنیوز: با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد همچنان مسدود بوده و بازگشایی نخواهد شد.
جاده چالوس تا اطلاع ثانوی بازگشایی نمی‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد همچنان و تا زمان ایمن سازی کامل مسیر مسدود بوده و پلیس اجازه بازگشایی آن را نخواهد داد.

سردار سید تیمور حسینی با اشاره به انسداد محور چالوس پس از سیلاب شب گذشته گفت: در شب گذشته پس از بارش باران در ارتفاعات البرز و استان مازندران شاهد سرازیر شدن سیلاب در محدوده سیاه بیشه وکندوان به سمت مرزن آباد بودیم که متاسفانه خسارات زیادی به خودروی مسافران ، اهالی، رستوران‌های حاشیه جاده و ... وارد کرد.

خبر مرتبط
تهران طوفانی می‌شود / هشدار جدی هواشناسی به مردم پایتخت+فیلم

اقتصادنیوز: به‌دلیل لحظه‌ای‌بودنِ بارش‌ها احتمال بالاآمدن آب از مسیل‌ها و دره‌ها و آب‌گرفتگی خیابان‌ها وجود دارد. در زمان وزش باد مردم از ایستادن در کنار سازه‌های موقت، درختان فرسوده‌ و تابلوها خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور فراجا در ادامه با تاکید بر ادامه انسداد قسمت سیلاب زده جاده چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد گفت: به دلیل بارش باران و احتمال ریزش سنگ و همچنین ایمن سازی مسیر برای حفاظت از جان هموطنان جاده چالو در محدوده کندوان از هر دو طرف مسدود و در صورت بازگشایی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد که پلیس راهور تا زمان ایمن سازی کامل این مسیر اجازه بازگشایی این محور را نخواهد داد.

حسینی درباره مسیرهای جایگزین نیز گفت: مسافران برای سفر به شمال کشور یا بازگشت از آن می‌توانند از جاده‌ و مسیرهای جایگزین مانند هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت استفاده کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی